Modne obuwie

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Modne obuwie

Post autor: lewandowska »

Każda z nas ma inne upodobania, ale najważniejsze by dobrze czuć się w konkretnym obuwiu. Mnie z kolei bardzo podobają się takie botki w szpic: estetino/pl/dla-kogo-sa-botki-w-szpic-i-do-czego-je-nosic :) Na stronie piszą nawet do czego je nosić i jak ma to wyglądać. Wg mnie takie obuwie jest bardzo uniwersalne, więc na pewno warto mieć je w swojej garderobie ;)

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Modne obuwie

Post autor: pikawka »

Najłatwiej to oczywiście w necie. Zapewniam że jak raz skosztujecie takich zakupów to nie bedzie to ostatnio. Mi bardzo ciężko jest wybrać takie buty jakie akurat będa mi się podobać. A w sklep.gianmarko/com/pl/botki-cat-9 . zawsze jakoś mogę się takich doszukać. Generalnie to stawiam wiadomo na wygodę, ale wygląd to mimowolnie tez jest bardzo ważnym czynnikiem.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Modne obuwie

Post autor: Danuta »

Każda z nas ma inne upodobania. Mi ostatnio spodobały się bordowe szpilki Bardzo eleganckie i w dobrej promocyjnej cenie. Nie biegam na codzień w szpilkach. Ale czasami trzeba je ubrać np na uroczyste wyjścia.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Modne obuwie

Post autor: Pigwa »

Teraz wybór obuwia jest tak duży, że chyba ciężko się zdecydować co kupić :) Ja stawiam na wygodne buty ze skóry, dlatego na lato kupiłam sobie mega wygodne sandały na koturnie ulubioneobuwie/pl/product-pol-4244-Skorzane-sandaly-damskie-na-koturnie-HELIOS-268.html polskiego producenta firmy Helios. Mimo tego, że buty mają wyższą podeszwę są bardzo wygodne bo sa super wyprofilowane. Nogi w nich się nie pocą i nie męczą nawet po całym dniu noszenia.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Modne obuwie

Post autor: chorobo »

Od siebie mogę wam polecić ten sklep internetowy: butyraj/pl/pol_m_Buty-Damskie_Buty-letnie-damskie-746.html . Posiadają świetne buty letnie damskie w dobrych cenach. Poza tym, znajdziecie tam buty dla dzieci oraz dorosłych. Moim zdaniem warto tam zaglądać.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Modne obuwie

Post autor: pikawka »

Na jesień też pasuje wybrać jakieś wygodne buty. Dla kobiet to nie jest problem, jednak dla facetów czasami ciężko jest znaleźć coś modnego i wygodnego. Widziałam , ze tutaj mybaze/com/pl/mezczyzna/poradnik/buty-jesienne-dla-mezczyzn-znanych-marek-ktory-model-bedzie-najlepszy/ opisali fajne męskie buty.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Modne obuwie

Post autor: karinaMa »

To bardzo ważny wybór. Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie znaleźć dla siebie coś, co realnie przypadnie Wam do gustu. Na tę porę roku fajnie powinny sprawdzić się na pewno mokasyny. Warto poszukać czegoś odpowiadającego Wam na stronie nessi/com/pl/kategoria/mokasyny bo w ten sposób będziecie mieli dostęp do znacznie szerszej oferty. Mi taka opcja się bardzo podoba ;)

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Modne obuwie

Post autor: gitarka »

Bardzo duży wybór obuwia znajdziecie też w sklepie internetowym producenta obuwia, firmy Zapato. Można u nich zakupić między innymi oryginalne sneakersy damskie: zapato/com/pl/botki-426-motyl . Sądzę, że bez problemu znajdziecie coś dla siebie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Modne obuwie

Post autor: kasiunia »

Dobre obuwie powinno być przede wszystkim praktyczne, co wcale nie oznacza ,że nie może być ładne i modne. Wszystko zależy od tego do jakich celów potrzebujemy obuwie, inne potrzebne będzie na lato inne na wyjazd w góry a jeszcze inne na wyjście do miasta. Zapraszam do lektury tego artykułu - poradnika - bardzo-stylowi/pl/ . Tam znajdziecie cenne rady ,które ułatwią wam wybór właściwego obuwia do określonych celów. Asortyment sklepu z obuwiem jest naprawę bardzo szeroki, dlatego też każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie cos dla siebie - niech jest to jednak świadomy wybór.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Modne obuwie

Post autor: zuzia852 »

Wybieracie bardziej oferty stacjonarne czy online, jeśli chodzi o zakup butów? Ja wolę online, ponieważ w jednym miejscu, nawet siedząc na kanapie mogę odwiedzić kilka sklepów, sprawdzić modne modele i porównać ceny. Teraz zainteresowała mnie oferta https://befado.pl/ i myślę, że właśnie tam będę poszukiwała jakiś butów dla siebie.


ODPOWIEDZ