dobre studio piercingu w Wawie

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
dobre studio piercingu w Wawie

Post autor: bubaa »

witajcie! moi drodzy rozglądam się za sprawdzonym studiem piercingu, najlepiej w Warszawie lub najbliższych okolicach :)

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: dobre studio piercingu w Wawie

Post autor: sofia11 »

w Warszawie na ul Wilczej 32 ( ścisłe centrum) masz Jah Love Tattoo. Robią i tatuaże i piercing :) polecam, miejsce sprawdzone i pewne :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: dobre studio piercingu w Wawie

Post autor: pariss »

zgadzam się! Umawiaj się do Kacpra :) ma doświadczenie, talent, dba o to by zabiegi odbywały się w fajnej atmosferze, bez stresu :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: dobre studio piercingu w Wawie

Post autor: bubaa »

super, bardzo dziękuje za tak szybką reakcję i pomoc :) czy mogę gdzieś w sieci obejrzeć fotki jego prac ? sama jeszcze do konca nie wiem na co się zdecydować na początek, pomysłów mam wiele :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: dobre studio piercingu w Wawie

Post autor: pariss »

pewnie, na ich profilu na facebooku na pewno znajdziesz fotki jego prac :) ja zaglądam tam regularnie i podziwiam póki co ale niebawem czas na wizytę :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: dobre studio piercingu w Wawie

Post autor: bubaa »

pariss pisze:
śr mar 08, 2023 10:07 am
pewnie, na ich profilu na facebooku na pewno znajdziesz fotki jego prac :) ja zaglądam tam regularnie i podziwiam póki co ale niebawem czas na wizytę :)
Wielkie dzięki :) przejrzałam fotki i im wiecej na to patrzę tym bardziej chciałabym sie umówić na już :) jest co podziwiać i przekłucia ekstra i tatuaże innych też robią wrażenie :)


ODPOWIEDZ