Broń palna

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 73
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Broń palna

Post autor: Laieta40 »

Jeśli zastanawiacie się, gdzie możecie zakupić broń palną to zdecydowanie mogę wam polecić ofertę sklepu racegun.pl . Osobiście sam miałem okazję coś u nich zamówić i muszę wam powiedzieć, że się nie zawiodłem! Nie spodziewałem się tak dobrej jakości, jak za taką cenę! Myślę, że obecnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję. Polecam!

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Broń palna

Post autor: karinaMa »

Dobre pytanie. Jeśli zależy Wam na znalezieniu odpowiedniej broni palnej, to koniecznie powinniście zajrzeć do lowiec/com/pl/bron Tam macie możliwość skorzystania z wielu ciekawych propozycji od różnych specjalistów. Myślę, że to może być dla Was ciekawą opcją, sami się o tym koniecznie przekonajcie.

chorobo
Posty: 691
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Broń palna

Post autor: chorobo »

Ostatnio chciałem zakupić broń kropką nie wiedziałem jednak w jakiś sklep wybrać, ponieważ potrzebny był mi pistolet kahr st9 . Mój znajomy po fachu polecił mi www.knieja.com.pl i rzeczywiście można tam znaleźć świetne pistolety linie tylko w bardzo atrakcyjnych cenach. Może Skuszę się na zakupy w ich sklepie.

treska
Posty: 265
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Broń palna

Post autor: treska »

Zakup broni to nie takie proste zadanie, jakby mogło się wydawać. Najlepiej zrobić sobie reserach, poczytać opinie itd. Z tego co wiem, to w sklepie https://www.salonbroni.pl/ mają bardzo rozbudowany asortyment. Sami sprawdźcie, moze akurat coś wam wpadnie w oko?


ODPOWIEDZ