Damska odzież

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Damska odzież

Post autor: Laieta40 »

Cześć! Gdzie kupujecie damską odzież? Zależy mi na w miarę dobrych cenach, więc jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to śmiało piszcie. Wczoraj poszperałem trochę w internecie na ten temat i udało mi się trafić na tą stronę http://www.jenefer.pl/ . Co o niej sądzicie? Warto się na nią skusić, czy szukać czegoś innego? Dajcie znać, dzięki!

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Damska odzież

Post autor: Kswerk »

Zależy jakiej odzieży się szuka i co się lubi. Na pewno na maybella/pl/collections/odziez-sportowa są fajne ubrania sportowe i ja lubię od nich zamawiać

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Damska odzież

Post autor: chorobo »

Nie wiem jak wy, ale ja zazwyczaj wszelkiego rodzaju elementy garderoby zamawiam przez internet. Ostatnio stwierdziłam, że brakuje mi porządnego płaszcza na jesień i zimę. Znalazłam na stronie tego sklepu salme/pl/pol_m_Plaszcze-jesienne-183.html naprawdę piękne propozycje w tym zakresie. Koniecznie sobie tam zajrzyjcie, jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Damska odzież

Post autor: zuzia852 »

Ja także zamawiam przez internet. Szczególnie, że na sklepach taki jak - messimo/pl/ jest zdecydowanie taniej niż w sklepach stacjonarnych. Często tam właśnie kupuję w promocyjnych cenach bluzy dresowe takich marek jak Calvin Klein. No i co najważniejsze, nigdy się nie rozczarowałam jakością!


ODPOWIEDZ