Hurtownia gastronomiczna

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Hurtownia gastronomiczna

Post autor: Laieta40 »

Siemka! Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną hurtownię gastronomiczną? Zależy mi na ich szerokiej ofercie oraz przyzwoitych cenach. Jak na razie przeglądając dzisiaj internet trafiłem na tą stronę https://galeriagastro.pl/ . Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Czy lepiej poszukać czegoś innego? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Hurtownia gastronomiczna

Post autor: bodo »

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w sprzęt i akcesoria do waszego lokalu gastronomicznego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj sklep.technica/pl/inny-sprzet/uniwersalny-wozek-do-sprzatania-ecolab-doc-1 . Mają ta sporo różnych propozycji. Nie da się ukryć, że jest to miejsce, w którym można zrobić kompleksowe zakupy. Trzeba stawiać na profesjonalne rozwiązania.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Hurtownia gastronomiczna

Post autor: Erin »

Hej. Skoro mowa o takich urządzeniach to ja poszukuję sklepu cukierniczego w którym to znajdę wiele różnych akcesoriów cukierniczych. Bo podjęłam się wyzwania że upiekę tort urodzinowy dla koleżanki, ale nie mam niezbędnych rzeczy aby taki tor mi się udał. Szperając w internecie trafiłam na ten link elhandel/pl dzięki któremu tort uda mi się wspaniale

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Hurtownia gastronomiczna

Post autor: charakterna »

W sumie warto byłoby wspomnieć też o firmie styloweparty/pl , ponieważ tam możecie kupić super wykrawaczki do ciastek o niebanalnych wzorach/ motywach. Ale i również dekoracje na wypieki i inne rzeczy. Co niektórym z was na pewno ten namiar się przyda.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Hurtownia gastronomiczna

Post autor: Franczeska »

A czy kojarzycie może taki sklep Revolution? Z tego, co wiem, to można tam świetnie zaopatrzyć swoją gastronomię. Mają tam nie tylko piece, zmywarki i tego typu sprzęty, ale również mniejsze akcesoria. Na przykład na stronie internetowej revolution/pl/termosy-i-pojemniki możecie zapoznać się z ich ofertą termosów gastronomicznych. Wydaje mi się, że ceny są tam całkiem konkurencyjne, więc warto się rozejrzeć ;) Polecam ;)


ODPOWIEDZ