laptop do gier

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: laptop do gier

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio szukałam jakiegoś dobrego serwisu laptopów, ponieważ mój sprzęt zaczął jakoś dziwnie pracować. Kolega podpowiedział mi, że na stronie medicphone/pl/serwis-laptopow-warszawa/ znajdę kontakt do najlepszego serwisu laptopów, więc koniecznie muszę się do nich wybrać najbliższym czasie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: laptop do gier

Post autor: sofia11 »

Ja mam laptopa do pracy i do gier. Ogólnie działa bez zarzutu. Jak zaczął sie psuc oddałam go do tego serwisu wyszukiwarkifirm/pl/firma/serwis-progress i raz, dwa usunęli usterkę. Warto zapisać sobie na nich namiary.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: laptop do gier

Post autor: miksturka »

A tak z ciekawości zapytam- co robicie z zużytym sprzętem? No bo wiadomo, że laptopy czy komputery nie służą nam wiecznie. Jeśli nie wiecie gdzie się z tym zgłosić , to możecie spróbować tutaj zbieracz-warszawski/pl/pl/remarketing-komputerow/ , to jeden z nielicznych punktów w Warszawie, który skupuje zarówno nieuszkodzony jak i niesprawny sprzęt. Potem go naprawiają i sprzedają, także jeszcze ktoś może z tego skorzystać.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: laptop do gier

Post autor: patrycja7 »

Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za laptopa. Lepiej pomyśleć na przykład o zakupie laptopa poleasingowego. Polecam rzucić okiem na najtańsze laptopy: at-outlet/pl/laptopy .

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: laptop do gier

Post autor: bubaa »

By móc bez problemu grać w sieci online niezbędny jest nie tylko odpowiedni komputer czy klawiatura ale też szybki i stabilny internet :) ja jestem zadowolona ze światłowodu od dostawcy Elpos elpos.net/. Warto się do nich zgłosić jeśli mieszkacie w Białymstoku. Rozbudowana oferta, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: laptop do gier

Post autor: violet »

O, to czeka was duży wydatek, tak jak i mnie w sumie. Taki laptop musi mieć dobre podzespoły, dodatkowo świetnie poradzić sobie graficznie i dźwiękowo. A to nie takie proste. Ja z kolei potrzebuję sprzętu z bardzo dobrym interfejsem do podłączania komputerów. I tu forum-mechaniczne/pl/portal/laptop-do-diagnostyki-samochodowej-ktory-wybrac/ na szczęście mam podpowiedzi, jaki kupić.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: laptop do gier

Post autor: Android »

Jeśli szukasz laptopa do gier lub prac biurowych to zapoznaj się z artykułem https://darypszczol.pl/lenovo-v17-g3-na ... onalistow/ który przybliży markę Lenovo. Jest to dobry wybór o czym świadczy sprzedaż tych produktów oraz pozytywne recenzje. Na pewno Lenovo zapewni ci odpowiedni sprzęt do twoich potrzeb.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: laptop do gier

Post autor: Mella »

Zakup laptopa może być trudny, ale na pewno znacząco ułatwi Ci poszukiwania portal WybieramLaptopa na którym również znajdziesz specjalnie przygotowane rankingi tutaj https://www.wybieramlaptopa.pl/ranking- ... sjonalisty to miejsce, gdzie eksperci i użytkownicy dzielą się wiedzą. Rankingi i porady pomogą Ci wybrać idealny sprzęt bez stresu i pomyłek. Oszczędź czas i swoje pieniądze 💻✅💰


ODPOWIEDZ