Optyk w Łukowie

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 73
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Optyk w Łukowie

Post autor: Laieta40 »

Znajduję się w sytuacji, w której potrzebuję solidnego salonu optycznego w Łukowie. W moich poszukiwaniach natknąłem się na KODANO Optyk w Łukowie . Zastanawiam się, czy ktoś z Was miał styczność z tym konkretnym salonem i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Jako osoba, która zwraca dużą uwagę na jakość usług oraz profesjonalizm, chciałbym dowiedzieć się więcej na temat standardów obsługi klienta w tym salonie. Czy personel jest kompetentny i czy oferują dokładne badania wzroku? Jakie jest Wasze ogólne wrażenie co do asortymentu okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych dostępnych w salonie?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Optyk w Grudziądzu

Post autor: zdrowaja »

Czekam z niecierpliwością na moje nowe soczewki i wear . Wiem, że wiele osób woli jednak okulary i nie ma w tym niczego dziwnego, bo to raz, że przyzwyczajenie, dwa, soczewki nie są dla każdego. W związku z tym może warto o tym pomyśleć? Coś w tym obszarze zrobić?

Franczeska
Posty: 313
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Optyk w Łukowie

Post autor: Franczeska »

A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to gdzie zaopatrujecie się w soczewki air optix? Ja muszę przyznać, że właśnie ta marka soczewek sprawdza się u mnie najlepiej. Ostatnio w promocyjnej cenie udało mi się je zamówić w sklepie Vision Express. Korzystaliście może kiedyś z jego oferty?


ODPOWIEDZ