Szkodniki w trawnikach

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Szkodniki w trawnikach

Post autor: farah557 »

Od pewnego czasu bardzo marnieje mi trawnik. Czytałam, że mogą to być pędraki, lub nicienie, które niszczą system korzeniowy. Jak z nimi walczyć? Czy ten środek p-drakol/pl/ będzie dobrym wyborem?

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Szkodniki w trawnikach

Post autor: akacja56 »

Rozumiem, bo też taki problem miałam, musiałam z tymi szkodnikami walczyć. Nowy trawnik to wyzwanie, a potem pielęgnacja. Warto dużo na ten temat czytać i dowiadywać się to lepiej wtedy osiągniemy sukces. poczytaj o trawniku na lovethegarden/com/pl-pl/artykuly/trawnik , ja właśnie z tego artykułu dowiedziałam się sporo informacji.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Szkodniki w trawnikach

Post autor: treska »

Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Od siebie polecam wam usługi takie jak dezynsekcja wykonywane przez firmę bios.net/pl Nie tak dawno korzystałam z ich usług. Działają szybko, a co najważniejsze - skutecznie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Szkodniki w trawnikach

Post autor: chorobo »

Niestety w moim domu od jakiegoś czasu żyje robactwo, którego nie mogę się samodzielnie pozbyć. Znajomy podpowiedział mi, żebym koniecznie zgłosiła się do firmy derato/pl/rybiki-cukrowe-w-domu-skad-sie-biora-i-jak-sie-ich-pozbyc/ ponieważ oni zajmują się tym tematem na co dzień. Muszę przyznać, że bardzo szybko rozprawili się z pluskwami i nareszcie mam spokój


ODPOWIEDZ