Facebook Ads

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Facebook Ads

Post autor: Laieta40 »

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się marketingiem online? Jeśli chcesz, aby zajęli się oni również reklamami na facebooku to zdecydowanie polecam Ci tą stronę https://marketing-internetowy24.pl/ofer ... -facebook/ . Są to prawdziwi profesjonaliści w tej branży, którzy starannie podchodzą do każdego zlecenia.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Facebook Ads

Post autor: lewandowska »

O skuteczności Facebook Ads przekonałam się dopiero, gdy wdrożyłam pierwszą kampanię i zaczęły spływać zapytania :) Nie znałam takiej formy reklamy, ale działania w Internecie zleciłam firmie Ideo Force: ideoforce/pl/e-marketing/reklama-w-social-media/facebook-ads/ :) To oni zaproponowali mi wdrożenie reklamy na Facebooku dla mojego lokalnego biznesu. Dzięki temu docieram do osób mieszkających w moim mieście, którzy są realnie zainteresowani moimi usługami. Jeśli ktoś nie korzystał z takiej formy promowania się to jak najbardziej polecam :)

wootenhuber361
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 2:47 pm
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:
Re: Facebook Ads

Post autor: wootenhuber361 »

In order to start using the Instagram downloader gramvio, you need to have the video URL of the Instagram video with you. You can level download private Instagram videos by previous this method.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Facebook Ads

Post autor: zuzia852 »

Jest naprawdę ogrom różnych możliwości do promowania własnego biznesu... pytanie jakie cele chcemy osiągnąć? Rozpoznawalność, wzbudzić uwagę? W takim razie na pewno zainteresuje Was artykuł - Billboard – efektywna forma reklamy outdoorowej

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Facebook Ads

Post autor: leia72 »

Facebook jest popularny. Ale jest więcej portali z potencjału których warto skorzystać. Na przykład instagram - on także ma mnóstwo użytkowników i sporo osób spędza tam czas. Do promocji na insta nie trzeba zatrudniać zewnętrznej agencji. Pomocne będą poradniki jak ten o hashtagach tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/dla-influencerow/skuteczne-hashtagi-na-instagramie-jak-robic-zeby-miec-zasiegi. Można je bez problemu znaleźć w sieci. Czytać, analizować, wykorzystywać. To droga do sukcesu.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Facebook Ads

Post autor: zdrowania »

Ja polecę agencję influencermarketing/com/pl z którą sama miałam przyjemność współpracować. Podziałali dla mnie marketingiem internetowym ale przez osoby rozpoznawalne w sieci. Tu obszar był skupiony na właśnie socjal media, gdzie przekaz docierał znacznie dalej.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Facebook Ads

Post autor: karinaMa »

Faktem jest, że odpowiednio zorganizowane reklamy na mediach społecznościowych, mogą być dla Was ogromnym wsparciem. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście sprawdzili, w jaki sposób opisy na instagrama mogą wpływać na efektywność Waszego przekazu. To naprawdę ważna rzecz, więc już teraz o tym poczytajcie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Facebook Ads

Post autor: violet »

Aj tam, Facebook się rozwijam ale to powoli przeżytek. To znaczy może nie całkiem , ale do głosu coraz bardziej również dochodzi instagram. Mam nadzieję, że uda mi się ogólnie dowiedzieć od Was, jak pisze się bio na tym portalu. Wiecie, to nasze własne życie w pigułce, ale jakoś ciekawie napisane. Można tam nawet przekuć porażkę w wygraną. Tylko jak?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Facebook Ads

Post autor: Kswerk »

A współpracujecie z jakimiś specjalistami? Z tego co wiem to agencja virtualpeople/pl/ zajmuje się takimi tematami, może warto się z nimi skonsultować?


ODPOWIEDZ