Rozlewnia środków do dezynfekcji - wybór

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Rozlewnia środków do dezynfekcji - wybór

Post autor: Marson »

Witam,
Mam do Was kilka pytań, a mianowicie na jaki sprzęt warto postawić jeśli chodzi o wykonanie prac w zakresie rozlewania środków do dezynfekcji do mniejszych pojemników o całkiem wysokiej wydajności. Macie może dla nas jakieś podpowiedzi, będę wdzięczny za wskazówki!

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Rozlewnia środków do dezynfekcji - wybór

Post autor: Jarsek »

Tutaj akurat śmiało mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez aaatech/pl/rozlewnia-nalewarka-acetonu-dezynfekujacych-cieczy-pompa-dystrybutor-4-6-nalewakow-z-tasmociagiem-p-1289.html gdzie będziecie mogli znaleźć dobrej jakości sprzęt, którego potrzebujecie, czyli - Rozlewnia Nalewarka Acetonu Dezynfekujących Cieczy Pompa Dystrybutor 4 / 6 Nalewaków z Taśmociągiem. Moc
240W, masa ok. 55 kg, jest w stanie zasysać produkt nawet na odległość1,5 metra i wykorzystano w niej napęd taśmociągu pneumatyczny na sprężarkę powietrzą 0,4-0,6 mpa. Na pewno da radę :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Rozlewnia środków do dezynfekcji - wybór

Post autor: Mella »

No tutaj trzeba się zgodzić, warto postawić na porządny sprzęt do rozlania środków dezynfekcyjnych. My zdecydowaliśmy się właśnie na pomoc aaatech/pl i jak do tej pory naprawdę nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Stawiają jednocześnie na funkcjonalność i wydajność która w codziennej pracy jest kluczowa. Mam nadzieje, że także ostatecznie z wyboru będziecie w pełni zadowoleni!

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Rozlewnia środków do dezynfekcji - wybór

Post autor: Marson »

No to już jakieś pierwsze wskazówki mam, dziękuje bardzo za pomoc. Na pewno wezmę pod uwagę i zabieram się dziś już za poszukiwania :)

lewandowska
Posty: 187
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Rozlewnia środków do dezynfekcji - wybór

Post autor: lewandowska »

Pracując przy tego typu środkach warto zadbać o odpowiednią ochronę dla siebie i swoich pracowników. Na pewno ważne będą jakieś fartuchy ochronne, rękawiczki i nie tylko. Praca przez dłuższy czas przy środkach do dezynfekcji może być też szkodliwa dla naszych dróg oddechowych, stąd konieczny jest zakup masek lub aparatów oddechowych: cleanspacetechnology.macpol/pl/ - na tej stronie można znaleźć aparaty, które zapewnią odpowiednią ochronę układu oddechowego.


ODPOWIEDZ