brak

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
brak

Post autor: Samanta »

Cześć czy korzystacie z zabawek erotycznych? Jak radzicie sobie gdy dopada was rutyna? My zamówiliśmy z mężem ostatnio kilka gadżetów oraz lubrykanty z secretplace. Uważam że takie dodatki bardzo poprawiają stymulację podczas stosunku. Są świetnym dodatkiem jeżeli chcemy wyeliminować nudę która czasami dopada nas w sypialni.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: brak

Post autor: violet »

Hej. Jeśli mam być szczera, to tak, mamy jakieś zabawki erotyczne w domu. Niektórzy uważają to za dziwne, ale dla mnie to jest przede wszystkim ciekawe. Staramy się na siebie otworzyć, dlatego próbujemy różnych rzeczy. Mąż zaczął chodzić nawet na masaże tantryczne kalalunatemple/com/pl/swiety-masaz-tantryczny/tantryczne-masaze-dla-mezczyzn/ i to przynosi efekty ;) . Ja też chcę się zapisać.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: brak

Post autor: bodo »

Warto na spokojnie rozejrzeć się na tym blogu blogoseksie/pl/gra-wstepna-jak-powinna-wygladac/ . Jest tam wiele ciekawych artykułów. Między innymi dowiecie się w jaki sposób powinna wyglądać gra wstępna. Myślę, że warto rozeznać się w tym temacie i te wiadomości odpowiednio wykorzystać. Mogą okazać się bowiem niezwykle pomocne.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: brak

Post autor: lunka »

My tez zaczęliśmy eksperymentować z mężem, bo ostatnio do naszego łóżka wkradła się nuda. Zastanawiamy się nad gadżetami bdsm, w sklepie eroprezent/pl/akcesoria-bdsm widziałam całkiem niezły wybór. Co polecacie kupić na sam początek? Chcemy dobrze się bawić, ale nie zrazić się już na samym starcie.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: brak

Post autor: izka »

Warto zerknąć sobie tutaj poradnikseksu/pl/czy-pierwszy-raz-boli-co-odczuwa-kobiety-podczas-pierwszego-razu/ na poradnik seksu. Jest tam wiele cennych i bardzo praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Ważne jest to, aby czerpać wiedzę ze sprawdzonych źródeł.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: brak

Post autor: gosiek »

Zdecydowanie warto pomyśleć o jakiejś odmianie. Trzeba sobie urozmaicać. W moim związku dużo też dało samo zabezpieczenie. Odkąd zaczęłam stosować belarę nie ma tego stresu co wcześniej. A ten intymnym relacjom nie służy. Teraz możemy sobie z mężem pozwolić na większą spontaniczność, jest super.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: brak

Post autor: goskaa54 »

Jeśli twój związek przeżywa kryzys i brak w nim namiętności a brak jest nudny to warto zapoznać się z tym blogiem strefanamietnosci/pl/ Masz tam masę porad odnośnie życia seksualnego jak i encyklopedię gadżetów erotycznych. Dzięki nim odzyskacie radość z seksu i będziecie bardziej skorzy do współżycia.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: brak

Post autor: zuzia852 »

Brak seksu nie musi być aż tak dużym problemem. Jeśli masz dostęp do gadżetów erotycznych, na pewno będzie dobrze. Na stronie: sexshop112/pl/461-metalowe-kolko-wartenberga.html . Jest oferta od brak shop 112, który w swojej ofercie ma szeroki wybór gadżetów erotycznych. Sporo z dostępnych tutaj mnie zainteresowało.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: brak

Post autor: miksturka »

Zabawki erotyczne fajna sprawa... kiedys korzystalam, potem bylam sama, wiec przestalam a teraz mam znowu partnera i sie zastanawiam nad zakupem jakichs nowosci. Co jest teraz na topie?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: brak

Post autor: knot »

Nie wiem co kubicie :P ale moze zajrzyj sobie tutaj superlove/pl/zabawki-erotyczne jak dla mnie w tym sklepie maja najwiekszy wybór gadzetów erotycznych :)


ODPOWIEDZ