gadżety erotyczne

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
gadżety erotyczne

Post autor: odzywka »

Gdzie najczęściej kupujecie właśnie takie gadżety erotyczne? Bo zastanawiam się nad tym czy by czegoś takiego nie kupić przyjaciółce w prezencie, bo twierdzi że nudzi się w łóżku ze swoim facetem. I tak wpadłam na pomysł kupna wibratora z tego sklepu secretplace/pl/wibratory-kroliczki/ Mama nadzieję, że jeśli chodzi o jego kształt i w ogóle że trafiłam zgodnie z jej wymaganiami

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: gadżety erotyczne

Post autor: Luna077 »

Bardzo duży wybór gadżetów erotycznych, jak wibratory czy masturbatory znajdziecie tutaj - sexshop112/pl/35-sztuczne-pochwy-masturbatory Oferta jest bardzo szeroka i można znaleźć zarówno bardziej subtelne, jak i bardziej rozwinięte zabawki. Każdy znajdzie coś, co dopasuje się do jego upodobań i sprawi, że zabawa w sypialni będzie znacznie ciekawsza.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: gadżety erotyczne

Post autor: Marzena21 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo naprawdę warto według mnie - b-d-s-m/pl .

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: gadżety erotyczne

Post autor: lunka »

Z tego co wiem, to ten sklep ma szeroki asortyment: eroprezent/pl/pompki-do-penisa . Jest tam wiele ciekawych i praktycznych gadżetów, które pomogą w urozmaiceniu waszego życia erotycznego. Może warto sprawdzić ich ofertę. Myślę, że coś wpadnie wam w oko.

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: gadżety erotyczne

Post autor: Tati17 »

Ostatnio chciałam znaleźć dużo informacji na ów wątek w internecie i natknęłam się na stronę - wibratory24/pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj dużo ciekawych informacji można wynieść z tej strony. Gorąco rekomenduję.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: gadżety erotyczne

Post autor: Android »

Jeśli interesują cię gadżety erotyczne to największy wybór i najlepszą jakość produktu oferuje sklep EROTINO. Mają zabawki dla niego i dla niej które na pewno podgrzeją atmosferę w sypialni. Nie ma co się wstydzić i warto poeksperymentować żeby się przekonać czy to jest to czego chcemy doświadczać.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: gadżety erotyczne

Post autor: treska »

Ja lubię takie gadżety, chociaż jeszcze x lat temu podchodzilam sceptycznie do tego tematu. Jestem zdania, że trzeba spróbować i samemu się przekonać :) Jak coś to ze swojej strony mogę wam polecić ofertę tego sklepu: eroprezent/pl/dilda-podwojne Mają szeroki asortyment i przy tym przystępne ceny.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: gadżety erotyczne

Post autor: Kswerk »

Oj jak lubicie takie rzeczy to na pewno spodoba się wam też bodystocking - lovita/pl/collections/bodystocking Jak dla mnie to coś genialnego!

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: gadżety erotyczne

Post autor: Magiee54 »

Razem z mężem jesteśmy fanem wprowadzania urozmaiceń do naszej sypialni - ostatnio przeczytaliśmy artykuł https://ekutno.pl/pl/642_materialy_part ... znymi.html i zdecydowaliśmy się na zakup gadżetów erotycznych. Była to doskonała decyzja - nasze doznania są teraz o wiele większe.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: gadżety erotyczne

Post autor: gosiek »

Zawsze takie gadżety erotyczne to urozmaicenie w życiu intymnym. A na wybór nie można narzekać przecież. Chociaż u mnie to już sama antykoncepcja w dużej mierze polepszyła jakość zbliżeń. Odkąd biorę tabletki drovelis jest o wiele lepiej. Zamiast stresu jaki był wcześniej jest większa przyjemność i tak ważna spontaniczność.


ODPOWIEDZ