Gry planszowe

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Gry planszowe

Post autor: Samanta »

Lubicie planszówki? Były modne X lat temu gdy jeszcze komputery nie zawładnęły naszymi umysłami. Ja jednak pozostaje wierna tradycji i lubię czy to z rodziną czy znajomymi czasem wyłączyć telefony i pograć jak za dawnych dobrych czasów. W szafie mam spora kolekcję gier ale lubię czasem kupić coś nowego. Koleżanka poleciła mi stronę taniomania/pl/t/gry-planszowe-do-50-pln . Mają bardzo fajne gry w dobrych cenach .

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Gry planszowe

Post autor: Iskra »

Gry planszowe to naprawdę wspaniały sposób na spędzanie czasu, dlatego postanowiłem kupić kilka gier mojemu dziecku. Był to doskonały pomysł, tym bardziej że na stronie https://mojebambino.pl/151/Gry-dla-dzieci znajduje się wiele gier, które mogą wpłynąć na moje dziecko w pozytywny sposób, na przykład ucząc go dobrych zachowań.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Gry planszowe

Post autor: chorobo »

Jak już jesteśmy w temacie gier planszowych, to myślę że warto w wolnej chwili sprawdzić sobie asortyment tej księgarni taniaksiazka/pl/gry-planszowe-i-karciane-dla-kazdego-c-540.html Moim zdaniem, mają na tyle duży wybór, że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Obejrzyjcie, a na pewno wpadnie wam coś w oko.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Gry planszowe

Post autor: lunka »

O tak, ja też jestem wielką fanką planszowek i gier karcianych. Zawsze jak spotykam się ze znajomymi albo rodziną, to w coś gramy :) Nawet ostatnio kupiłam kilka nowych gier w sklepie picco/pl/pol_m_Gry-towarzyskie-309.html Będą idealnym wyborem na dzisiejszego sylwestra.

Kamilla36
Posty: 77
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Gry planszowe

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie kupicie dice tray, to powinniście wziąć pod uwagę https://upgradethegame.pl . Okazuje się, że mają tam spory wybór różnych akcesoriów dla graczy. Gry planszowe, RPG oraz MTG to fajna propozycja na spędzenie wolnego czasu w taki sposób, jak lubicie.


ODPOWIEDZ