Prezent na święta

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Prezent na święta

Post autor: Samanta »

Cześć, jeżeli szukacie pomysłu na świąteczny prezent to może pomoże wam w tym artykuł na stronie ekspert.ceneo/pl/xbox-series-x-czy-s . Świetne porównanie konsoli, które w okresie świątecznym są często wybierane właśnie na prezenty dla dzieci czy nawet dorosłych. Fajny gadżet do każdego domu jeżeli ktoś oczywiście lubi sobie pograć ;)

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Prezent na święta

Post autor: Franczeska »

A czy wysyłacie do bliskich kartki na święta? Jaka jest Waszym zdaniem lepsza kartka świąteczna - taka kupiona w sklepie, czy wykonana samodzielnie? Z takich gotowych to bardzo ładne kartki widziałam na przykład w sklepie internetowym Happenings/pl, kojarzycie go?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Prezent na święta

Post autor: Danuta »

Bardzo dobrym prezentem dla dzieci będzie ta książeczka - zobaczcie tu taniaksiazka/pl/dzika-ksiazka-o-dzikach-i-o-ich-kuzynach-jola-richter-magnuszewska-p-1427177.html Autorka książki mieszka blisko lasu i opowiada dzieciom o zwierzętach. Tym razem mowa o dzikach. O jego miłości do najbliższych krewnych. A wiedzieliście że dziki śpiewają kołysanki swoim dzieciom? Ta książka to doskonały prezent.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Prezent na święta

Post autor: malinka »

I jak tam? Macie już już pomysł na wasze świąteczne prezenty? Ja już wiem, co kupię mojemu mężowi na gwiazdkę. Kupię przepiękny zegarek markowy, który znalazłam w sklepie Montres/pl . Jest on na eleganckiej bransoletce i będzie pasował do każdej stylizacji.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Prezent na święta

Post autor: zuzia852 »

Ja na prezent dla mojej siostry w tym roku na święta będę zamawiać nowe buty do jazdy konnej, uprawia ten sport już długi czas i się jej zużyły. Tutaj equishop/com/pl/ będę je zamawiała bo sklep ma duży wybór i są promocje, wiem że tam też inne rzeczy zamawiała.

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Prezent na święta

Post autor: Tagliato »

Mam na oku taką fajną stronę z akcesoriami dla dzieci dzieciolandia/com/ . Niedługo będą Święta i Karnawał, więc chyba zamówię stroje do przebrania. Asortyment jest bardzo bogaty i naprawdę warto z niego skorzystać. Ceny są przystępne. Zresztą sami wejdźcie na stronę i się przekonajcie. A jakie bajeczne zabawki i artykuły dla niemowląt są w sklepie.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Prezent na święta

Post autor: Mella »

To może w takim razie warto jeżeli chodzi o poszukiwanie prezentu dla swojej ukochanej pójść w stronę stylowej biżuterii? Zajrzyj do oferty przygotowanej przez Mokobelle - mokobelle/com/pl/kolekcje-bizuterii/kolekcja-z-perlami/ gdzie zdecydowanie nie brakuje świetnych zestawień w nowoczesnym wydaniu co kobiety uwielbiają najbardziej. Ja już nawet dla swojej mamy wypatrzyłam u nich Naszyjnik Eve, który tym bardziej teraz jest na naprawdę fajnej promocji :)

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Prezent na święta

Post autor: bodo »

Warto do takiego prezentu dołączyć piękne życzenia na Boże Narodzenie. Tutaj wyjatkowypodarunek/pl/zyczenia-swiateczne sobie zerknijcie. Na stronie WYJĄTKOWY PODARUNEK można bowiem zamówić spersonalizowane życzenia, dzięki którym będziecie mogli sprawić miłą niespodziankę wszystkim tym, którzy nie będą mogli zasiąść z nami do wigilijnego stołu. Na pewno wywołają ogromną radość.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Prezent na święta

Post autor: gitarka »

Jak sądzicie, czy rękawiczki będą dobrym pomysłem na prezent? Widziałam w sieci eleganckie rękawiczki damskie z technologią dotykową: napogloves/pl/rekawiczki-damskie/. Myślę, że takie rękawiczki przydałyby się mojej mamie.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Prezent na święta

Post autor: patrycja7 »

A może kawa? Większość z nas pije kawę więc wydaje mi się, że byłby to całkiem praktyczny prezent. Warto rzucić okiem na zestaw kaw na prezent: kawiarz/com/ . Każdy miłośnik kawy z pewnością doceni starania.


ODPOWIEDZ