Szkolenia

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Szkolenia

Post autor: gitarka »

Uważam, że szkolenia i kursy to świetna opcja aby podnieść swoje kwalifikacje albo też uzyskać całkiem nowy zawód. Dlatego polecam rzucić okiem na szkolenie lublin: kursor.edu/pl/wodn/szkolenia . Znajdziecie tam wiele ciekawych możliwości.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Szkolenia

Post autor: treska »

Ja zdecydowałam się na kurs, który pomoże mi awansować w pracy. Dlatego po długim namyśle, zdecydowałam się na Kurs Doskonalący Ratowników Medycznych i uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Wiele się nauczyłam, a o to w tym właśnie chodzi.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Szkolenia

Post autor: patrycja7 »

Wszystko zależy też od tego, jakie szkolenia Was interesują. Różne informacje o szkoleniach są dostępne w sieci - jest to między innymi szkolenie leadership: rosieksolutions/pl/rozwiazania-dla-biznesu/leadership-in-bani-world/ . Myślę, że może Was zainteresować właśnie takie szkolenie.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Szkolenia

Post autor: menni »

Szkoleń do psychologów warto szukać w warszawie w centrum CBT. Mam bardzo dobre zdanie o tej placówce, miałam okazję wielokrotnie uczestniczyć w kursach i zawsze wynosiłam ogromną wiedzę, która znalazła przełożenie w praktyce. Z takich zbliżających się szkoleń warto wymienić neuropsychologię kliniczną dorosłego, szczegóły dostępne są pod tym adresem cbt/pl/szkolenia/neuropsychologia-kliniczna-doroslego/

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Szkolenia

Post autor: zezowaty »

Jeśli interesuja was szkolenia biznesowe to zobaczcie tu door/com/pl/ Ta firma prowadzi szkolenia min menadżerskie, sprzedażowe HR itp. Szkolenia dla osób indywidualnych jak i dla firm - dopasowane do ich potrzeb. Szkolenia stacjonarne lub online. Myślę ze to bardzo dobra propozycja dla osób prowadzących własne biznesy.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Szkolenia

Post autor: kasiunia »

W zasadzie cały czas się uczymy, szkolimy - wszystko w określonym celu ,chodzi o podniesienie swoich umiejętności .Bardzo dużym darem jest umiejętność rozmawiania z ludźmi ,umiejętność delegowania zadań i rozliczania z ich realizacji. Nie każdy to potrafi. Można się jednak tego nauczyć - służą do tego szkolenia coachingowe Umiejętność ta jest szczególnie przydatna na lini sprzedawca - klient.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Szkolenia

Post autor: Android »

Oczywiście są też szkolenia z zakresu BHP które należy powtarzać okresowo oraz przeprowadzać wśród nowo zatrudnionych pracowników. Najlepiej będzie jeśli takie zlecenia przekażesz tutaj bhp-center/com/pl/wroclaw Nie tylko mają niskie ceny ale także możliwość przeprowadzenia wszelkich szkoleń online co ułatwia funkcjonowanie firmy.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Pigwa »

Wybór szkoleń jest obecnie bardzo duży, więc bez problemu można znaleźć kurs dopasowany do potrzeb branży, w której pracujecie. Jeśli zajmujecie się rehabilitacją pacjentów lub jesteście trenerami personalnymi to może zainteresować Wasz szkolenie z ćwiczeń mięśni dna miednicy. Takie ćwiczenia doskonale sprawdzają się w w profilaktyce nietrzymania moczu. Tu beckenboden/com/pl/weiterbildung/ znajdziecie ofertę profesjonalnego szkolenia z treningu mięśni dna miednicy. Szkolenie prowadzone jest przez bardzo doświadczonych trenerów, którzy w sposób rzetelny i przystępny przekazują wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Bonia »

Znalazłam świetne szkolenia a z negocjacji humanskills/pl/katalog-szkolen/sprzedaz-negocjacje-obsluga-klienta/ Doskonale przygotowany materiał i dużo praktycznych zajęć.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Bonia »

Naprawdę przydatne zarządzanie czasem szkolenie humanskills/pl/szkolenia_otwarte/zarzadzanie-czasem/ Szkolenie bardzo dobrze przygotowane z bardzo profesjonalną kadrą.


ODPOWIEDZ