Jak opracować strategię marketingową?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: menni »

Na poczatku przydałoby się określić, jaki cel chcemy osiągnąć. Czy jest to biznes lokalny? Chcesz zdobyć rozpoznawalność? W takim razie efektywna będzie reklama outdoroowa. Tutaj: znajdzreklame/pl/blog/reklama-zewnetrzna-outdoor/billboard-efektywna-forma-reklamy-outdoorowej/ można znaleźć bardzo wiele przydatnych informacji odnośnie tego tematu

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: nikitta »

No warto na początku rozeznać się trochę w tym temacie. Ja trafne i sprawdzone informacje znajduję zawsze tutaj https://freshmail.pl/przewodnik/dlaczeg ... marketing/ . Poza tym jest to firma, która zajmuje się skutecznym i tanim reklamowaniem. Wszystko praktycznie w pełni zautomatyzowane. Jak się na tym nie znacie to będzie to idealne rozwiązanie właśnie dla Was.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: zuzia852 »

Ja dla mojej firmy sam opracowywałem strategię marketingową i jest to połączenie ulotek i plakatów reklamowych z reklamą w internecie. Jest skuteczna, tutaj hej.mielec/pl/pl/694_artykuly_sponsorowane/59040_na-co-warto-zwrocic-uwage-wybierajac-drukarnie-internetowa.html macie artykuł na temat tego jak dobrać dobrą drukarnię internetową, przyda wam się na pewno.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: leia72 »

Taka strategia marketingowa musi na czymś bazować. Dlatego pierwszym elementem, o który trzeba zadbać, jest identyfikacja wizualna. Są na rynku agencje jak ta fantasiadesign/pl/identyfikacja-wizualna/, które się tym zajmują kompleksowo. Logotyp, papier firmowy, e-stopki itp. To wszystko będzie istotne przy dalszej strategii marketingowej.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: zdrowania »

Dlatego ja to zleciłam dla agencji marketingdyskusji/pl która ma w tej dziedzinie dużą doświadczenie i po wysłuchaniu moich oczekiwań, zaproponowali jak to można osiągnąć. Następnie przeszli do działań poprzez marketing szeptany, którym reprezentują moją markę w internecie.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: Kobietaewka77 »

Bardzo dobra strategia marketingowa jest marketing internetowy, jednak do tego trzeba wybrać kogoś, kto na tym się zna, aby nie zaszkodzić własnej firmie. Specjalista powinien doradzić nam co wybrać i jak powinna wyglądać strona internetowa, ja współpracowałam z firma Zenbox i bardzo fajnie to wszystko wyszło.

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: deborah »

Ja polecam oddać się w ręce profesjonalistów. Kilka miesięcy temu zainwestowałam w Agencja marketingowa Łódź i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Firma zdobywa nowych klientów mimo kryzysu :) Polecam z czystym sumieniem. Inwestuj!

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: Erin »

na tych sprawach to z pewnością znają się lepiej fachowcy. Ale nie każdy o tym wie i bardzo często próbujemy sami sobie z tym poradzić. W końcu w internecie jest wiele bardzo różnych podpowiedzi jak sobie z tym poradzić. I tak zaciekawiło mnie to, czym różni się między sobą chmura prywatna a publiczna . Bo każdy mówi mi coś innego. Dlatego też postanowiłam, że jednak jeśli chodzi o te sprawy to lepiej jest oddać je w ręce fachowców.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że na pewno warto zadbać o dobre relacje z klientami, którzy powinni mieć dostęp do zgłaszanych zleceń, usterek czy innych problemów. Na pewno bardzo przyda się portal serwisowy dla klienta , dzięki któremu klienci samodzielnie będą mogli monitorować podgląd swoich zgłoszeń. Zaoszczędzi to sporą ilość czasu, a portal jest bardzo prosty w użytkowaniu.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: goskaa54 »

Jak chcesz zaistnieć na rynku i dotrzeć do nowych klientów to skup się na swojej stronie internetowej i użyj dostępnych rozwiązań które przyciągną klientów. Takimi rzeczami zajmuje się agencja WEBRANGE która ma doświadczenie w tym kierunku. Zoptymalizują stronę i należycie ją wypromują w sieci a ty zyskasz nowych klientów i zwiększysz przychody.


ODPOWIEDZ