Jak opracować strategię marketingową?

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: lunka »

Odnośnie biznesu, to ja coraz poważniej zastanawiam się nad przeniesiem swojego biznesu do sieci. Ten artykuł magazynlbq/pl/kiedy-warto-przeniesc-swoj-biznes-do-chmury/ wyjątkowo mnie zainteresował, właśnie pod tym kątem. Jednak nie ukrywam, że chętnie poznam również wasze zdanie na ten temat

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: treska »

Prowadząc własny biznes, zdecydowanie powinniście wziąć pod uwagę korzystanie z usług chmurowych. Generalnie to na stronie mindly/pl/artykuly,ac279/rynek-uslug-chmurowych-w-europie-i-na-swiecie-jak-sie-rozwija,14340 znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat, który z pewnością was zainteresuje.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: Niko_dem »

Bardzo dobre pytanie. My w firmie kompletnie nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać. Potrzebna jest fachowa wiedza i znajomość rynku. Skorzystaliśmy z usług agencji PR Exacto: exacto/pl/oferta/strategie-i-plany-operacyjne,4.html która pomogła nam wdrożyć strategię i plan marketingowy. Dzięki temu wiedzieliśmy co jest dla nas najważniejsze i jakie działania należy podjąć, by pozyskać więcej Klientów i zarabiać więcej. Warto korzystać z usług firm, które się w tym specjalizują ;)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: zuzia852 »

Co do strategii marketingowej to ja wam powiem że tuta bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/kim-jest-ambasador-marki-i-jaka-jest-jego-rola czytam o tym że wiele firm decyduje się na wynajęcie ambasadora marki, znaną osobę, do promocji. Czy wasze firmy na coś takiego może się decydowały?

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Jak opracować strategię marketingową?

Post autor: Alexia »

Jak opracować strategię marketingową to wie tylko i wyłącznie profesjonalista. Z tego, co słyszałam o agencji Nakatomi to naprawdę warto podjąć z nimi współpracę. Zbudowali markę placówki medycznej mojego znajomego z takim sukcesem, że teraz ma naprawdę wielu chętnych klientów do jego usług w zakresie medycyny estetycznej.


ODPOWIEDZ