Odzież damska

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Odzież damska

Post autor: Danuta »

Eleganckie ubrania damskie znajdziecie tu facebook/com/Esy-Floresy-moda-dla-Ciebie-119599539765102/ Co ważne p. Małgosia szyje sama. Jej propozycje ubrań są o ładnych fasonach, z naturalnych materiałów. Tych ubrań nie dostaniecie w sieciówkach. Ja właśnie przed chwilą oglądałam nową kolekcję i się zdziwiłam bo ceny są niskie.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Odzież damska

Post autor: irenka »

Zazwyczaj nie mam czasu na bieganie po sklepach, dlatego ubrania głównie kupuję w internecie. Niedawno trafiłam na bardzo fajny sklep panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Odziez-376.html . Zamówiłam u nich spódnicę i bluzkę i to był bardzo dobry wybór. Jakość materiału jest bardzo dobra, a ciuchy są modne i pasują do różnych kreacji. Można zrobić większe zakupy za niewielką cenę.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Odzież damska

Post autor: goskaa54 »

Jak szukasz sklepów z naprawdę fajną odzieżą to polecam Ci się zainteresować Waikiki Vibe moja siostra kupiła tutaj niedawno bardzo ładne dresy i ma na oku nową bluze. Ja sama mam zamiar zamówić stąd nową kurtkę na jesień. Ceny są na odpowiednim poziomie jak za odzież w takiej klasie.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Odzież damska

Post autor: patrycja7 »

Uważam, że latem najlepsze obuwie to klapki. Oczywiście ważne jest to, aby były one dopasowane do stylizacji. Polecam ciekawy artykuł na blogu na ten temat: thechoices/pl/klapki-na-platformie-damskie-wygoda-i-styl/ . Dowiecie się, jakie modele są obecnie modne.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Odzież damska

Post autor: Pigwa »

Teraz to w zasadzie nie ma problemu z kupnem odzieży. Ja od dłuższego czasu zamawiam większość rzeczy przez Internet. Ostatnio trafiłam na bardzo fajne sukienki w kwiaty na ceneo. Wybór jest bardzo duży więc bez problemu można dopasować sukienkę do swoich potrzeb.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Odzież damska

Post autor: Android »

Jak już dobierzesz ciuchy to na pewno się przydadzą fajne zimowe buty a te znajdziesz tutaj butyraj/pl/pol_m_Buty-Damskie_Buty-zimowe-damskie-213.html Nie tylko masz szybką dostawę i bezpłatny 14 dniowy zwrot ale atrakcyjne ceny z rabatami. Zakupy u nich idealnie uzupełnią resztę stroju.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Odzież damska

Post autor: Luna077 »

Teraz kiedy większość czasu spędzam w domu i nie muszę jeździć do biura, bo pracuję z domu muszę sobie kupić jakieś wygodne ciuszki do domu. Znalazłam fajne dresy - dstreet/pl/pol_m_Odziez-Damska_Spodnie_Dresowe-1017.html i myślę, że to będzie najlepsza opcja. Skoro i tak siedzę w domu to dobrze żeby było mi wygodnie i komfortowo, póki jest taka okazja :D

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Odzież damska

Post autor: zezowaty »

Moja żona przywiązuje duża wagę do dodatków do swoich ubrań. Znalazłem dla niej taką propozycję tu iokulary/pl/product-pol-49444-Okulary-Przeciwsloneczne-Alain-Mikli-A0-5043-NUAGES-002-7V.html Damskie okulary przeciwsłoneczne. Znanej marki, o ładnym kształcie i jasnym kolorze oprawek. Mam zamiar podrować jej je w prezencie świątecznym.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Odzież damska

Post autor: pikawka »

Jesień się zbliża , wiec wypadało by wymienić kilka elementów garderoby wiec zastanawiam sie co fajnego mogłabym sobie kupić. Zauwazyłam kilka fajnych rzeczy tutaj estilex/pl/44-kobieta i to w bardzo przystępnych cenach. Moze podpowiecie co jest teraz na topie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Odzież damska

Post autor: Kswerk »

Ja mogę polecić super sklep jeśli chodzi o odzież sportową :) na valetta/pl/collections/sport pooglądajcie sobie. Uwielbiam komplety od nich!


ODPOWIEDZ