Dobre słuchawki

blobers
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 7:09 pm
Dobre słuchawki

Post autor: blobers »

Słuchajcie, potrzebuję kupić aktualnie nowe słuchawki i chciałem się was zapytać czy mozecie mi doradzić, które z tych music-shop/pl/pol_m_Sluchawki-280.html będą najlepszym wyborem. jeśli macie jakieś propozycje i podpowiedzi odnośnie tego co kupić, będę wam bardzo wdzięczny

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Dobre słuchawki

Post autor: Samanta »

Jeżeli potrzebujesz dobrych i solidnych słuchawek to moim zdaniem musisz zapoznać się z artykułem na magazyn.ceneo/pl/artykuly/apple-airpods-max-specyfikacja . Znajdziesz tam najnowsze modele słuchawek od Apple, które moim zdaniem są rewelacyjne i niezawodne.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dobre słuchawki

Post autor: karinaMa »

Jeśli pracujecie w miejscu, w którym prowadzicie częste rozmowy z klientami, to faktycznie wykorzystanie odpowiednich słuchawek mogłoby być dla Was kluczowe. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do senetic/pl/jabra/zestawy_sluchawkowe_usb_dla_centrow_kontaktowych_i_biur/jabra_evolve_2_65/ i zorientować się w temacie tego, dlaczego warto już teraz postawić na odpowiednio dobrane urządzenia. Bez tego może być Wam zdecydowanie ciężej.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dobre słuchawki

Post autor: lunka »

Jakbym miala ci coś polecić to dobre słuchawki z basem Rożne modele już testowałam, ale te bez dwóch zdań są najlepsze. Zresztą, zdecyduj się na ich zakup i sama się przekonaj.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Dobre słuchawki

Post autor: irenka »

Samanta, czytałam o tych słuchawkach i wiele osób uważa tak samo, jak Ty. Słuchawki od Apple mają zaawansowaną technologię, dlatego do tanich nie należą. Warto o nie zadbać, żeby służyły dłużej i się nie zgubiły. Widziałam, że tutaj mają praktyczne etui na airpods babaco.store/etui-na-airpods . Etui mają ciekawe wzory, np. z bohaterami z kreskówek Disneya i są w przystępnych cenach.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dobre słuchawki

Post autor: treska »

Jak coś, to na stronie audiohead/pl są bardzo rzetelne rankingi takich produktów jak słuchawki itp. Uważam, że warto tam zajrzeć, sprawdzić i poczytać. Przynajmniej uda wam się wybrać odpowiedni produkt.


ODPOWIEDZ