Jaka kurtka na zimę?

blobers
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 7:09 pm
Jaka kurtka na zimę?

Post autor: blobers »

Zastanawiam się nad kupnem nowej kurtki na zimę i chciałam się was zapytać co sądzicie o tych byinsomnia/com/pl/77-kurtki-i-plaszcze? Czy waszym zdaniem któraś z tych kurtek będzie dobrym rozwiązaniem i warto zdecydować się na jej zakup?

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: Luna077 »

Też poszukuję kurtki na zimę i najbardziej spodobało mi się kilka modeli tutaj - greenpoint/pl/20-kurtki-plaszcze-zakiety Szczególnie przydałaby mi się jakaś dłuższa kurtka, bo obecnie posiadam tylko takie krókie do pasa. A jednak w zimniejsze czy bardziej wietrzne dni to jednak dobrze mieć coś nawet do połowy ud, żeby nie marznąć w czasie spacerów.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: Franczeska »

A jak Wam się podobają kurtki Roxy z oferty na stronie internetowej pepegi.eu/firm-pol-1538574945-Roxy.html? Moim zdaniem wyglądają na bardzo ciepłe ;) Czy ktoś z Was ma może taka kurtkę? I jak, jest warta swojej ceny?

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: Alexia »

Ja już mam ciepłą kurtkę na zimę, ale jeszcze chciałabym kupić mężowi. Przeglądając różne oferty w sieci trafiłam na taką wyprzedaż fashionpolska/pl/kurtki-meskie/wyprzedaz . Jak oceniacie tą kolekcje męskich kurtek? Wydaje mi się, że warto kupić po tak okazyjnych cenach. Tym bardziej że są to markowe i dobrej jakości produkty.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: bodo »

A tego typu kurtki zimowe? Co o nich sądzicie? Moje zdanie jest takie, że warto zawsze stawiać na jakość, ale nie ma sensu przepłacać. Kurtka musi chronić nas przed zimnem. Poza tym należy też zwracać uwagę na to, abyśmy w niej dobrze wyglądali. Dla wielu cena też jest ważna. Obecnie jednak w sklepie Yups można trafić na ciekawe promocje.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: Mella »

Trudno powiedzieć, każda z nas ma inny gust i jednocześnie budżet do wydania. Natomiast najważniejsze jest to, żeby było nam ciepło w chłodniejsze dni. Jeżeli kurtka zimowa damska to ja polecam odwiedzić yups/pl/pol_m_Odziez_Kurtki-i-Plaszcze_Kurtki-zimowe-262.html u których można złapać teraz też fajne promocje i wyprzedaże, a też modeli i producentów nie brakuje. Ja sobie na ten sezon sprawiłam sobie pikowaną typu puffer oversize z podwójnym zamkiem szarą. Wszystko super, no i teraz minusowe temperatury mi nie straszne :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: irenka »

Nie jestem fanką kurtek. Dużo częściej sięgam po płaszcze. Moim zdaniem są bardziej stylowe i kobiece. I chyba każdy znajdzie coś dla siebie, bo modeli jest sporo do wyboru. Tutaj na przykład salme/pl/pol_m_Plaszcze-zimowe-181.html - długie, krótkie, z futerkiem, bez. Z dobrych materiałów i w dobrej cenie.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: PatrycjaOneal »

Ciekawe opcje.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: kasiunia »

Kochani, zima się już kończy , więc czas najwyższy zacząć poszukiwania kurtek na wiosnę. Zapraszam do lektury tego poradnika - ragazzafashion/pl/ ,dowiecie się na co zwracać uwagę by wybrać dobrą męską bądź damską kurtkę. Jak wybrać damską bluzę ? - te informacje także znajdziecie w tym poradniku.Dla każdego coś miłego.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jaka kurtka na zimę?

Post autor: menni »

Ja zamiast kurtek noszę raczej płaszcze i to tak do wysokości uda. Jeśli macie podobnie to mogę wam polecić ten sklep polskieplaszcze/pl/. Polski producent i naprawdę wysoka jakość, będziecie zadowoleni


ODPOWIEDZ