Gdzie kupię sportowy biustonosz?

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Gdzie kupię sportowy biustonosz?

Post autor: Laieta40 »

Siemka, tak jak w temacie. Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zamówić sportowy biustonosz? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zakupem, ale nie wiem na jaką ofertę się zdecydować. Dopiero dzisiaj moja siostra poleciła mi ten link https://www.lejdi.pl/k439,bielizna-bius ... rtowy.html . Co sądzicie o tej stronce?

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Gdzie kupię sportowy biustonosz?

Post autor: Franczeska »

Ja ostatnio widziałam bardzo ładne damskie staniki usztywniane na siłownię w sklepie internetowym STRONG ID. Do wyboru est tam mnóstwo różnych wzorów i kolorów, staniki są tez oczywiście dostępne w różnych rozmiarach, tak, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie ;) Ogólnie już nie raz zamawiałam jakieś ciuchy do ćwiczeń w tym sklepie i byłam zadowolona, więc polecam :)

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Gdzie kupię sportowy biustonosz?

Post autor: goskaa54 »

Jeśli szukasz sportowego biustonosza to odwiedź sklep MAGMAC. Myślę że tam znajdziesz nie tylko biustonosz ale także zwróć uwagę na legginsy klasyczne bo są w atrakcyjnej cenie a lato lada moment. Zresztą przejrzyj wszystko bo znajdziesz masę fajnych ciuchów nie tylko sportowych.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Gdzie kupię sportowy biustonosz?

Post autor: Kswerk »

Na pewno na valetta/pl/collections/biustonosze-sportowe znajdziesz dobre biustonosze sportowe. Dodatkowo mają super ubrania sportowe jak leginsy czy topy więc też warto

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Gdzie kupię sportowy biustonosz?

Post autor: kasiunia »

Powiem tak, w różnych sklepach kupowałam bieliznę ale ostatnio upodobałam sobie właśnie jedne - to sklep triumfomania/pl. Tam właśnie kupiłam cały komplet jak ten biustonosz - triumfomania.pl/biustonosze/sloggi-zero-feel-lace-2-0-bralette-2 .To biustonosz z serii Zero Feel Lace o kroju topu z bezszwowym wykończeniem zachwyca wygodą oraz pięknym designem.


ODPOWIEDZ