Szkolenia

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Szkolenia

Post autor: menni »

W kwestii szkoleń kierowanych do psychologów to najlepiej sprawdzać ofertę Centrum CBT, jest naprawdę bogata. Z tego co ostatnio patrzyłam to na 28-29.11 szykuje się bardzo ciekawe szkolenie na którym będą omawiane Techniki w terapii poznawczo-behawioralnej. Szczegóły odnośnie szkolenia i zapisów dostępne są pod adresem cbt/pl/szkolenia/techniki-w-terapii-poznawczo-behawioralnej/ . Zajęcia w zależności od sytuacji odbędą się w formie online bądź w wersji hybrydowej (online z możliwością udziału stacjonarnie)

Gierra167
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:04 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Gierra167 »

ddownload ] to bardzo dobry serwis za pomocą którego znajdziecie pliki które potrzebujecie. Jeśli szukacie jakiegoś dokumentu to bardzo prawdopodobne że znajdziecie w tym miejscu to czego szukacie. Wystarczy wykupić abonament i ściągacie sobie potzrebne pliki.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam szkolenia lub kursu, który nauczy mnie kaligrafii japońskiej, z racji tego, że bardzo fascynuje się Japonią, chciałabym zgłębić ten temat. Zaczęłam od kupna odpowiednich przyrządów w sklepie Świat Artysty, mam już są bardzo dobre jakościowo i mam nadzieje, że się sprawdzą.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Niko_dem »

Moim zdaniem poza różnego rodzaju kursami i szkoleniami, warto również rozważyć studia podyplomowe. Fakt trwają trochę dłużej, bo zazwyczaj dwa semestry akademickie, ale dzięki temu mamy możliwość nabyć nie tylko obszerną wiedzę teoretyczną w danej dziedzinie ale również umiejętności praktyczne. Przeglądając oferty różnych uczelni warszawskich natknąłem się na studia podyplomowe na kierunku agent celny uth.edu/pl/oferta-studiow/podyplomowe/agent-celny - fajne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy planują podjęcie pracy w przedsiębiorstwach transportowych, logistycznych, spedycyjnych oraz innych zajmujących się międzynarodowym obrotem towarowym.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Szkolenia

Post autor: zuzia852 »

W temacie szkoleń to ja wam te cgwisdom/pl/ polecam z grafiki projektowej. Jak ktoś się tym interesuje to idealnie będzie to dla niego, moja siostra sobie wykupiła i zrobiła mówiła że nauczyła się bardzo dużo. To profesjonalne kursy w dobrej cenie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Szkolenia

Post autor: Android »

Jeśli szukasz wartościowych szkoleń to warto wybrać te związane z ochroną danych osobowych czyli RODO. Najlepiej będzie jak skorzystasz z oferty isecure/pl/ która specjalizuje się w tym zakresie i oprócz rzetelnych szkoleń może przeprowadzić audyt całej firmy. Dzięki nim masz pewność że dane firmowe są bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Szkolenia

Post autor: pariss »

moim zdaniem warto też zrobić sobie szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. To wiedza, która przyda się każdemu z nas bez względu na wykonywany zawód. Jeśli szukacie tego typu szkoleń to warto zainteresować się ofertą firmy transmedyk/pl/, Działają na terenie całego kraju, płatność za szkolenie można rozłożyć na raty :)

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Szkolenia

Post autor: malinka »

Natomiast jak planujecie w najbliższym czasie działać w branży gastronomicznej to warto byłoby zapisać się również na manager gastronomii kurs tutaj na sztukarestauracyjna/pl. Dlaczego? Ponieważ, tam zyskacie naprawdę cenną wiedzę na temat tego, jak efektywnie zarządzać lokalem, personelem, jak motywować pracowników etc.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Szkolenia

Post autor: treska »

Ja akurat prowadzę firmę szkoleniową i zawsze, po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymują nie tylko certyfikat ale też słodki upominek. Ostatnio były to czekoladki z chocolissimo/pl/ Zrobiły tak duże wrażenie na wszystkich, że z pewnością weźmiemy pod uwagę dłuższą współpracę z tą firmą :)

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Szkolenia

Post autor: paulajacka12 »

Uczestniczenie w kursach i szkoleniach to świetna opcja dla własnego rozwoju, spełnianiu swoich marzeń czy poszerzaniu horyzontów. Jeśli interesuje was program do modelowania 3D, renderowania i animacji 3D szczególnie popularny w branży gier to tutaj. Na takich kursach możesz sporo się nauczyć, pod okiem specjalistów, którzy mają doświadczenie w branży i z wielką chęcią was wszystkiego nauczą. Oprócz tego możesz zbudować własne portfolio na przyszłość.


ODPOWIEDZ