Szkolenia

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Szkolenia

Post autor: nikitta »

Hej, czy robił ktoś już jakieś kursy zawodowe? Osobiście sam szukam jakiejś stronki, żeby znaleźć ofertę, która by mi pasowała. Wczoraj więc znalazłem taką stronę https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm . Co o niej sądzicie? Korzystał już ktoś z niej? Wydaje się być całkiem porządna. W ofercie mają mnóstwo kursów, więc na pewno znajdę coś dla siebie. Dajcie znać, czy coś wiecie na ten temat.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Szkolenia

Post autor: wodzirej »

Zauważyłam, że coraz więcej powstaje takich kursów zawodowych i się nie dziwię gdyż takie kursy pozwalają nam na podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności. Bardzo ważne jest także szkolenie się z języków obcych bo jednak coraz częściej mamy styczność z obcokrajowcami. Bardzo ciekawa ofertę mają w tej szkole moose/pl/oddzial/oddzial-w-lublinie/kursy do której zresztą sama chodzę i jestem bardzo zadowolona

Awatar użytkownika
karoollaa22
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 10:33 pm
Re: Szkolenia

Post autor: karoollaa22 »

Szkolenia to ciekawy sposób na podniesienie swoich kompetencji. Sam myślę nad skorzystaniem z nich.

Awatar użytkownika
Zygmunt
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:07 am
Re: Szkolenia

Post autor: Zygmunt »

Czy to jest naprawde warte swojej ceny? Dajcie znać.

Koncept
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Koncept »

Czy są wśród Was osoby, które skończyły medycynę? Jeśli tak to może zainteresuje Was oferta uczestnictwa w kongresie podyplomie/pl/kongresy/algorytmy-postepowania-w-ginekologii-i-poloznictwie-2020/Warszawa . Zawsze można poszerzyć wiedzę i własne kompetencje w dziedzinie ginekologi. Uważam, że lekarze nie powinni zatrzymać swojej edukacji wyłącznie na studiach. Po prosu muszą się rozwijać tak jak branża, w której pracują.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Franczeska »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was brał może kiedyś udział w kursie na trenera personalnego? I jak wrażenia? Ja widziałam taką ofertę na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/kurs-trener-personalny/. Firma Szkoleniowa Kar-Group po zakończonym szkoleniu wystawia nawet specjalny certyfikat, który jest potwierdzeniem nowo zdobytej wiedzy :) Co o tym sądzicie?

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Szkolenia

Post autor: goskaa54 »

Ja od jakiegoś czasu poluje na dobry kurs tworzenia stron www ponieważ potrzebuję otworzyć stronę mojej firmy aby móc się pozycjonować w google, znacie może jakieś dobre kursy które mi w tym pomogą? reklama tylko w socialmediach jakos nie daje zamierzonych efektów.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Szkolenia

Post autor: sofia11 »

Moim zdaniem warto się szkolić i rozwijać. Ja myślę o zapisaniu się na kurs angielskiego online - zamojska/pl/wiadomosci/s/9539,nauka-angielskiego-przez-internet-wady-i-zalety Już dawno to miałam zrobić, ale nigdy nie miałam czasu. Teraz gdy jest możłiwość nauki przez internet chcę to wykorzystać.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Szkolenia

Post autor: malinka »

A co powiecie na kurs pierwszej pomocy łódź ? Bo, ja uważam, że akurat na coś takiego, każdy powinien się zapisać. Dzisiaj sporo jest wypadków w pracy, terenie etc. Więc warto być przygotowanym na różne okoliczności. Mieć tą wiedzę, jak nie mieć.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Samanta »

Moja firma organizowała szkolenia ale nie wiedzieliśmy jak dotrzeć do większej ilości ludzi więc postanowiliśmy zlecić firmie Exposite wykonanie materiałów POS, w szczególności standów, które umieściliśmy w biurowcach. Dzięki temu nasza oferta dotarła do managerów/ dyrektorów, którzy byli zainteresowani wysłaniem swoich pracowników na nasze szkolenia. Co myślicie o takiej formie reklamy?


ODPOWIEDZ