Dieta pudełkowa

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: pariss »

ja już od 3 miesięcy jestem na diecie pudełkowej z Victory Diet ( mieszkam w Warszawie ale z tego co wiem to działają też na terenie Łodzi). super sprawa, jem smacznie, do syta a do tego wszystkiego chudnę i przestałam w ogóle mieć ochotę na słodycze ( a to od zawsze była moja zguba). Niedrogo, z dostawą na czas. warto :)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: karinaMa »

A co konkretnie chcielibyście zdziałć w kontekście odchudzania? Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście dowiedzieli się, na czym polega stosowana przez wiele osób dieta 1400 kcal. Może się okaże, że i u Was sprawdzi się ona równie korzystnie.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Danuta »

Jeśli stosujecie dietę to warto też pomyśleć o wodzie żródlanej. Zobczcie tu iwoniczanka/pl/ Tu woda źródlana niegazowana, gazowana i lekko gazowana. Jest źródłem minerałów. Zamawia się prez internet z dostawą do domu. A jaki ma wpływ na odchudzanie dowiecie się z artykułu na podanej stronie - Woda źródlana a odchudzanie – co warto wiedzieć?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: treska »

Diety pudełkowe to faktycznie fajna sprawa :) Ja od niedawna jadam z bodychief/pl/dieta-pudelkowa/konin i bardzo sobie chwalę. Testowałam już dietę klasyczną, bez glutenu i wegetariańską. Każda z nich mi smakowała, bo dania są dobrze przyprawione i przede wszystkim różnorodne. Dlatego na takiej diecie mi się nie nudzi

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: leia72 »

Mam podobne zdanie. Oczywiście nie może to być catering dietetyczny z przypadku. Dlatego warto stawiać na najlepszych. Ja proponuję Hello Dieta. Ich diety pudełkowe trzymają poziom. Są zbilansowane i powstają pod okiem dietetyka. Tutaj hellodieta/pl/ ich strona. Mają dobre ceny, 5 posiłków, pod drzwi. Smacznie, zdrowo i bez nudy, bo dbają o to, by posiłki były urozmaicone.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: sofia11 »

Ja jestem na diecie pudełkowej z primate.diet/malpie-miasta/koszalin Za mną już 15 kilogramów i lecę po więcej. Nie sądziłam, ze kiedykolwiek uda mi się schudnąć a jak ktoś mi kiedyś mówił o diecie pudełkowej to się śmiałam! Musze jednak przyznać, że to świetna opcja dla zapracowanych i nie lubiących gotować.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: lunka »

Właśnie dieta pudełkowa to najlepsza opcja. Bardzo dużo osób stosuje taką diete, bo widać efekty. Na stronie https://bistrobox.pl/dieta-pudelkowa-lodz/ znajdziedcie firmę, która oferuje diete pudełkową.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: bubaa »

a pudełka z Jesz Jak Chcesz https://jeszjakchcesz.com/ zamawiał ktoś już może ? szukam jakiegoś dobrego cateringu, ale zalezy mi właśnie na typowo domowej kuchni. U nich fajne jest też to, ze można sobie samodzielnie skomponować dietę pod kątem kaloryczności, ulubionych potraw itd.


ODPOWIEDZ