tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

pariss
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

Post autor: pariss »

Co sądzicie o tatuażach? Macie taką ozdobę ciała? zastanawiam się nad zrobieniem dziary w warszawskim studiu Jah Love Tattoo, ale mam jeszcze lekkie obawy, czy wzór za jakiś czas mi się nie znudzi:) warto w ogóle zapisać się do tego studia ?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

Post autor: bubaa »

zdecydowanie jestem za :) Wiem, że może to zabrzmieć dziwnie, ale fakt, że zrobiłam sobie tatuaż dodał mi pewności siebie :) Żałuję tylko tego, że zdecydowałam się na niego tak późno. Na jaki wzór się zdecydowałaś??

pariss
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

Post autor: pariss »

wiesz co konkretnego motywu jeszcze nie mam ale wiem na pewno, że musi być kolorowy :) a Ty kojarzysz może to studio, o które pytam ?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

Post autor: bubaa »

jasne, jestem z Warszawy więc nie sposób ich nie kojarzyć, są chyba najlepsi w mieście :) jak chcesz coś kolorowego to koniecznie zapisz się do Kingi, albo do Anety. Ja robiłam u Kingi i polecam - ma talent, jest kreatywna a przy tym mega sprawnie wszystko robi, nic nie boli :)

pariss
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

Post autor: pariss »

haha dziękuje bardzo za wyczerpujące info i poradę :) o ból chciałam własnie pytrać ale domyślam się, ze to też kwestia mocno indywidualna :) raz jeszcze dzięki, na pewno się zapiszę!

treska
Posty: 261
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

Post autor: treska »

Wykonanie tatuażu na skórze to poważna decyzja, która powinna być przemyślana. Niestety około połowa osób żałuje później tego kroku. Stąd duże zapotrzebowanie na zabiegi usuwania tatuażu. Ja mam namiar na usuntattoo/com/ gdybyście o tym myśleli.

malinka
Posty: 246
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: tatuaże w Jah Love Tattoo w Warszawie

Post autor: malinka »

A ja słyszałam ostatnio wiele opinii też o firmie skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-poznan/ , że ponoć jest to profesjonalne i niedrogie studio tatuaży, gdzie można wykonać sobie naprawdę świetne tatuaże. Także według mnie warto byłoby dokładnie zapoznać się również z ich ofertą, chociażby dla samego porównania.


ODPOWIEDZ