Badania diagnostyczne

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: chorobo »

Od siebie mogę wam szczerze polecić Centrum Medyczne Gamma z Warszawy, gdzie znajdziecie świetną opiekę oraz doświadczonym długoletnim stażem lekarzy. W stolicy posiadają dwie placówki, z czego jedna z nich, przy ulicy Broniewskiego, wyposażona jest we własny szpital. Moim zdaniem warto chociażby przejrzeć ich ofertę na stronie, ponieważ myślę, że świetnie poradzą sobie z Twoją kontuzją.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: zuzia852 »

Jeśli poszukujecie odpowiedniej przychodni, to polecam przychodnię na Tarchominie cmp.med/pl/ - bardzo dobra obsługa, zawsze miło i z uśmiechem, lekarz bardzo profesjonalny i uprzejmy, wizyta zawsze punktualnie i na czas.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Alka »

Ja mogę wam zostawić namiar na biorezonans. To nowoczesna, alternatywna metoda diagnostyki. Bezbolesna i skuteczna. Pozwala zidentyfikować problemy i patologiczne zmiany w organizmie, a także określić substancje obciążające organizm. Tutaj biorezonans-mokotow/pl/ macie namiar na profesjonalny gabinet wykonujący biorezonans. Poczytajcie na ten temat.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: kasiunia »

Niewątpliwie badania diagnostyczne i okresowe są jednym z warunków zdrowego i długiego życia. Inne to regularne uprawianie sportów oraz zdrowa dieta. Są jednak sytuacje kiedy powinniśmy umieć sami sobie pomóc , sobie i swoim bliskim np. dzieciom. Co na przykład na katar sienny u dziecka ? Trzeba wiedzieć jak zareagować na takie sytuacje, warto więc zapoznać się z tym tematem głębiej.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Bonia »

Ciężkim infekcjom spowodowanym przez pneumokoki można zapobiec dzięki szczepieniom ochronnym. cmp.med/pl/aktualnosci/2022/09/01/komu-zaleca-sie-szczepienia-przeciwko-pneumokom/ Na zakażenia przez pneumokoki najbardziej narażone są dzieci poniżej 2 roku życia i osoby powyżej 65 roku życia.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: pariss »

Myślę, ze do takich badań można też zaliczyć te wstępne czy okresowe, które wykonujemy u lekarza medycyny pracy. Jeśli zależy Wam na czasie to na pewno warto skorzystać z oferty warszawskiej przychodni Medivita. Super jest to, ze takie konsultacje odbywają się zarówno stacjonarnie ( na Mokotowie) jak i online, wtedy nie trzeba nawet jechać do placówki.

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: minella »

Jeśli chcesz zrobić badania w kierunku endometriozy to najlepiej umówić się na nie w szpitalu medicover, są tam specjaliści od tej choroby i odpowiednia diagnostyka, można na przykład zrobić sonovaginografię czyli usg z kontrastem

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: gosiek »

Jednym z podstawowych badań diagnostycznych jest badanie obrazowe usg. O ile samo jego wykonanie nie jest trudne tak już odczytanie wyniku wymaga wiedzy i doświadczenia. Na https://www.womenshealth.pl/zdrowie/Bad ... SAHW0zKMpM czytałam jak prawidłowo wybrać miejsce wykonania badania i specjalistę który się tym zajmie, jest kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: treska »

Bóle brzucha to poważna sprawa i na pewno nie należy ich bagatelizować. Moim zdaniem, warto najwcześniej jak się da, zdecydować się na usg brzucha warszawa Takie badanie USG ma na celu monitorowanie stanu zdrowia i zapobieganie wielu chorobom.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: kaleta »

Jeśli chodzi o USG, to warto pytać - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Tam potrafią zorganizować badanie naprawdę ekspresowo. Jeśli ktoś wypadnie, to wstawiają innych na to miejsce - mnie się tak udało szybko zrobić badanie bez skierowania. Ogólnie - moim zdaniem tak właśnie to powinno przebiegać. Bez problemów, komplikacji, z zaleceniami i opcją konsultacji. Wiesz, co się dzieje i co możesz dalej robić.


ODPOWIEDZ