Badania diagnostyczne

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Badania diagnostyczne

Post autor: deborah »

W jakim centrum medycznym wykonam badania diagnostyczne Kraków?

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: pariss »

Ja co prawda mieszkam w Warszawie ale długo szukałam przychodni gdzie można sprawnie ( i w miłej atmosferze) zrobić np badania krwi. W końcu z polecenia znajomej trafiłam do Medivity na Mokotowie. Odkąd tu chodzę zdążyłam tez odwiedzić lekarza medycyny pracy. Przychodnia działa obecnie w ramach reżimu sanitarnego.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: zdrowaja »

Badać należy się zawsze, ale czego by nie powiedzieć, to jednak czasem zasób badań zależy od naszego wieku, niestety. Tu dietly/pl/blog/lista-badan-dla-mezczyzn-po-50 mamy wykazane na przykład, jakie badania powinni robić mężczyźni po 50 roku życia. Trochę tego jest, a jednak wiele osób to jednak lekceważy. A tak być nie powinno.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: zdrowania »

Mam obecnie robione badania diagnostyczne pod kątem kamieni na nerkach. Odczuwałam już wcześniej dyskomfort w okolicy lędźwiowej aż w końcu zgłosiłam się do szpitala urologicznego Mazovia. Na szczęście z tego co mówią lekarze, to nic mi poważnego nie zagraża, jedynie co musimy pozbyć się tych kamieni. Najbardziej prawdopodobne jest to, że będę miała kruszone kamienie falą uderzeniową (ESWL). Trochę o tym poczytałam i jest to całkowicie bezpieczny zabieg.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Franczeska »

Na pewno każda kobieta wie, jak ważne są różne badania w czasie ciąży. Należy je wykonywać w poszczególnych jej tygodniach. Na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/21-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy znajdziecie bardzo fajny kalendarz ciąży, w którym zostało opisane, w jakim tygodniu jakie badanie Was czeka ;) Sądzę, że każdą przyszłą mamę to zainteresuje ;)

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: skubinka »

Gdy dowiedziałam się, że mój mąż ma problem z prostatą to trzeba było od razu rozpocząć leczenie. Jednak gdy okazało się, że czeka go biopsja prostaty to już całkiem się załamałam. Zaczęłam szukać różnych informacji na temat tego zabiegu i oczywiście wyobrażałam sobie najgorsze. Próbki pobranego materiału bada się pod kontem nowotworowym, dlatego można mieć z tego powodu czarne wizje. Warto wtedy dokładnie przeczytać jak taka procedura wygląda. Dzięki temu można też szybciej zacząć leczenie.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: patrycja »

Zwykle robię badania najbliżej miejsca zamieszkania, ostatnio cytologię też robiłam w przychodni bo musiałam ją powtórzyć po kuracji papilocare a to dlatego że poprzedni wynik był słaby lekarz podejrzewał zakażenie hpv

Aatpa82
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 24, 2020 4:08 pm
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: Aatpa82 »

w moim przypadku niestety mam słabe zęby i jesli ktoś ma podobnie polecam chodzić często na konsultacje stomatologiczne. nie rzadziej niz raz na pół roku. to jest absolutne minimum. w lodzi nie ma lepszego gabinetu od drleski/pl/ gorąco polecam :) warto zapobiegac poprzez czeste wizyty :)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: karinaMa »

Ale to już w dużej mierze zależy od tego, co konkretnie się dzieje z Waszym zdrowiem. Ja czuję, że jednak dobrym pomysłem będzie wizyta w takich miejscach jak Klinika PsychoMedic/pl. Tam zawsze możecie liczyć na najlepszą opiekę psychiatryczną. Właśnie dlatego powinniście już teraz zajrzeć do psychomedic/pl/psychiatra-warszawa/ i zastanowić się, która ich lokalizacja w Warszawie będzie dla Was najbardziej odpowiednia.

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Badania diagnostyczne

Post autor: kleopatra »

To prawda, ja na przykład miałam badania w szpitalu medicover w kierunku endometriozy, miałam tam zrobione usg z kontrastem czyli sonovaginografię


ODPOWIEDZ