Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: nikitta »

Witam! Ostatnio sporo się zastanawiam na wyjazd z dzieckiem na wakacje, jednak nie wiem na jakie miejsce się zdecydować. Czy ktoś z was może coś polecić? Sporo słyszałem o tej lokacji nad morzem http://lazurowabryza.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem/ . Może ktoś z was tam był? Koniecznie dajcie znać, czekam na wasze opinie.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: charakterna »

A mnie się wydaje, że teraz to warto byłoby odwiedzić sobie Termy Bania termabania/pl/ . Sporo słyszałam na temat tego wyjątkowego miejsca i naprawdę jestem pod wrażeniem ile jest tam basenowych niecek, atrakcji etc. W tym miejscu nie można się nudzić- niezależnie od tego, czy jedziecie całą rodziną, czy we dwoje.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: karinaMa »

A w jakim wieku jest dziecko? To jednak też ma spore znaczenie w kontekście planowania takiego wyjazdu. Jak dla mnie, ciekawą opcją może być nasz Bałtyk. Jeśli maluch jeszcze tam nie był, to na pewno będzie to dla niego sporą atrakcją. Wiem, że w herbalsglamping.eu/ jesteście w stanie znaleźć specjalne domki blisko morza, w których cała rodzina będzie mogła wypoczywać w komfortowych warunkach. To bardzo ciekawa opcja, dlatego też powinniście podejść do tego tematu z wyczuciem i zastanowić się, jak na tym skorzystać.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: bodo »

Co do dziecka, to lepiej zdecydować się na taki kompas/pl/lato/obozy-wodne obóz wodny, a samemu wyjechać nam morze i wypocząć. Jest to znacznie lepsze i bardziej praktyczne rozwiązanie. Każdemu należy się relaks i kilka dni beztroski. Rozważcie koniecznie taką opcję. Myślę, że naprawdę jest warta uwagi.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: zuzia852 »

Niezależnie gdzie udacie się ze swoi dzieckiem na wakacje to jak jedziecie autem to warto jednak mieć wykupione też ubezpieczenie podróżne. Tutaj kalkulatorubezpieczen/pl/ macie kilka artykułów na ten temat, podpowiedzą wam jak dobrać odpowiednią polisę i nie przepłacić.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: malinka »

Tak naprawdę jest wiele wyjątkowych miejsc, gdzie warto byłoby się wybrać na wakacje. Ja stawiam w tym roku na Kaszuby. Przyznam się szczerze, że jeszcze tam nie byłam... Ale mam już na oku Hotel Kaszuby , wystarczy teraz zarezerwować miejsce i jechać do celu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: kasiunia »

My nie odpuścimy, mimo wszystkich niedogodności wybieramy się do Chorwacji ... tak jak zresztą w zeszłym roku. Mamy dość sporych rozmiarów samochód w związku z czym nie musimy przejmować się wielkością bagażów. Możemy sobie pozwolić na zabranie sprzętu pływającego czy ulubionych soków dzieci HPP - sokihpp/pl/pl/ .Sprawdzają się one zarówno w podróży jak i na plaży.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: Niko_dem »

Wszystko zależy od tego w jaki sposób lubicie spędzać wolny czas. Jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, a jednym z nich jest niewątpliwie Jaskinia Bielska ototatry/pl/jaskinia-bielska która znajduje się w Tatrach Wysokich po słowackiej stronie. Nam w zeszłym roku udało się zwiedzić to urokliwe miejsce i byliśmy nim oczarowani. Myślę, że dziecku też się spodoba.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: Danuta »

Wiele jest ciekawych miejsc w kraju które warto dowiedzić i miło spędzić czas z dzieckiem. Dla mnie najbardziej stresujaca jest sama podróż. Jadąc autem trzeba uważać, a nie ciagle słuchać marudzenia. Dlatego bardzo się ucieszyłam gdy trafiłam na tą ofertę tu pilot.wp/pl/ Ta platforma internetowa ma duzą propozycje min filmów, bajek dla dzieci. Można oglądać na róznych urządzeniach. Więc myślę ze tym razem droga będzie mniej stresująca, zabiorę tablet i dziecko będie miało zajęcie. A że nie ma umów długoterminowych to w każdej chwili będzie można zrezygnować.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: skubinka »

Hej w opiece na dzieckiem w czasie wakacji pomoże Ci chusta do noszenia która przyda Ci się również w codziennych obowiązkach jak i w spacerach. Duży wybór chust znajdziecie na stronie tulisie/pl i sklep również prowadzi akcje charytatywną w której pomaga dzieciom chorym.


ODPOWIEDZ