Gdzie z dzieckiem na wakacje?

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chodzi o wakacje to polecam odwiedzić to miejsce westerncamp/pl/ gdzie spędzisz niezapomniany czas. Nie tylko masz masę atrakcji na miejscu ale także świetne miejsce w klimatach dzikiego zachodu. Na miejscu spędzisz miło czas a obok jest największy park rozrywki Energylandia i wiele innych atrakcji.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: kasiunia »

Generalnie nie wyobrażamy sobie wakacji bez morza i plażowania... a wy? Dobrze wiemy jak słońce podczas wakacji może mocno grzać , warto więc a w zasadzie trzeba się przed nim odpowiednio ochronić. Taki namiot plażowy z pewnością ochroni nasze młodsze pociechy ale o siebie także powinniśmy zadbać.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: Pigwa »

Wyjeżdżając z dzieckiem na wakacje trzeba wziąć pod uwagę, aby zapewnić maluchowi atrakcje. Od siebie polecam wyjazd na dzień lub kilka dni do Zatorlandu w Małopolsce. to ogromny park rozrywki podzielony na trzy parki tematyczne. Na miejscu możecie spotkać ogromne i ruchome dinozaury, owady a także postacie mitologiczne. Poza ścieżkami edukacyjnymi dzieci mogą skorzystać z zabawy w lunaparku oraz zewnętrznych placach zabaw. Jest tam bardzo wiele atrakcji np. karuzele, diabelski młyn, tor pontonowy, miasteczko ruchu drogowego czy minigokarty. Jeśli chcielibyście zostać dłużej to niedaleko parku znajduje się ośrodek wypoczynkowy River Park, gdzie można zanocować w domku w koronie drzew a także w indiańskim tipi.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: malinka »

A mnie interesują dobre noclegi pogorzelica , bo właśnie w tym roku planuję rodzinny wyjazd nad morzem zorganizować. W sumie mam jedno miejsce na oku, gdzie wydaje mi się, że warto byłoby się zatrzymać... A mam tutaj na myśli ośrodek wypoczynkowy Sandra Spa - kojarzycie to miejsce?

zuzia852
Posty: 693
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: zuzia852 »

Jeśli chcesz wyjechać na wycieczkę jedno dniową to możecie pojechać tu westerncamp/pl/ciekawe-miejsca-w-zatorze-park-rozrywki-zatorland-w-ramach-jednodniowej-wycieczki/Większe dzieci uwielbiają park rozrywki, nie tylko możesz pojechać na jeden dzień ale możesz załatwić sobie nocleg w urokliwym miejscu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: kasiunia »

Bez względu na to gdzie zamierzacie się udać na wakacyjny wypoczynek, trzeba się do niego odpowiednio przygotować ... i to pod wieloma względami.Mąż przygotowuje samochód do wyjazdu oraz ogarnia wszelkie ubezpieczenia. Ja natomiast zajmuję się ciuchami , wyżywieniem oraz apteczką podróżną.Tak , tak zawsze mamy odpowiednio przygotowaną i wyposażoną apteczkę na podróż a ostatnio bardzo dobrą robotę robią specjalistyczne aerozole do nosa .Dzięki takim preparatom unikamy niepotrzebnych wizyt u lekarza , kiedy jesteśmy na wakacjach.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: chorobo »

Muszę przyznać, że ostatnio szukałam jakiś ciekawych obozów sportowych na które mogłabym się wybrać razem z moimi dziećmi. Widziałam że fajne wyjazdy rodzinne ma do zaoferowania firma movecamp/pl/obozy-sportowe/wyjazdy-rodzinne/ i chyba się do nich zgłoszę, żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, to wy na ich temat sądzicie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: violet »

Czasem nie wiemy, gdzie jeździć tylko dlatego, że zapominamy, iż sieć jest kopalnią wiedzy i można śmiało sobie to wszystko ogarnąć i sprawdzić. Jednak każdy ma swoje jakieś powody i problemy, ale tak najprościej będzie. Ja sprawdzam np.: czy winnica anna de croy jest fajna. W pomorskim można takie miejsca znaleźć.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: kasiunia »

To że mamy małe dzieci wcale nam nie przeszkadzało w podróżach. My odpowiednio się przygotowaliśmy a dzieci przyzwyczaiły się do trudów podróży. Zabieramy z sobą do samochodu (bo podróżujemy do Grecji samochodem) różne akcesoria podróżnice. Na przykład taki nocnik podróżny dla dzieci , który w podróży nie raz uratował nam życie. :lol: Pozdrawiam wszystkich i życzę szerokiej drogi.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

Post autor: lewandowska »

Jeśli mowa o wakacjach, to można z powodzeniem spróbować wyjazdu nad jezioro. W takim miejscu jest dużo wodnych atrakcji, jak chociażby pływanie na sprzętach wodnych. Jeżeli dziecko jest trochę starsze, to można z nim spróbować żeglugi, która jest atrakcyjną formą spędzania czasu, szczególnie w okresie wakacyjnym. Tu ważny będzie odpowiedni sprzęt, dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu żeglarskiego https://sailor24.pl/Liny-zeglarskie-na- ... faly-c7695. Znajdziemy to różne potrzebne akcesorium.


ODPOWIEDZ