Drzwi

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Drzwi

Post autor: pikawka »

Zakup drzwi jest ważny. Wydaje mi sie, jednak że jak już się je kupi to trzeba też pomyślec o innych dodatkach. Mi się bardzo spodobały samozamykacze do drzwi i nie wiem czy nie zamontowac tego u siebie w domu. Widziałam, ze tutaj rawos/pl/ można coś takiego kupic,.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Drzwi

Post autor: Android »

Jak chodzi o drzwi wejściowe to najlepiej zamów je tutaj drutex/pl/ bo jest to lider w produkcji stolarki. Za niewielką cenę dostaniesz produkt na lata najwyższej jakości oraz wszelkie dodatkowe akcesoria. Masz drzwi z drewna, aluminium lub PVC więc na pewno znajdziesz swój styl.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Drzwi

Post autor: bubaa »

A co powiecie na solidne, drewniane drzwi robione pod wymiar i na zamówienie ? Moim zdaniem to strzał w 10 :) ja zamawiałam takie wykonane z litego dębu w firmie Kris Drzwi kris-drzwi/pl/. To polski producent, który działa na rynku już długi czas. Świetna jakość, umiarkowane ceny, sprawna realizacja zamówień.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Drzwi

Post autor: Maza »

Mnie się podobają z kolei drzwi szklane wrocław: panszklarz.net/pl/drzwi-szklane/ .
Jestem zachwycona takimi nowoczesnymi rozwiązaniami, a planuję niebawem remont.
Zastanawiam się w związku z tym, czy takie drzwi sprawdzą się, jeśli chodzi o wydzielenie z dużego salonu przestrzeni na sypialnię.
Czy ktoś aranżował w ten sposób przestrzeń i chciałby się podzielić opinią na ten temat? Na co zwrócić uwagę projektując w ten sposób sypialnię?

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Drzwi

Post autor: oponka25 »

Hejka. A no wiadomo, że zakup drzwi jest bardzo ważną sprawą. Bo jednak każdy chce mieć nowoczesne i wytrzymałe takie drzwi. Dlatego też ja od jakiegoś czasu przeglądam różnego rodzaju oferty. I tak też natrafiłam na taką ofertę vrata/pl/k/drzwi-metalowe/ z której zdecydowanie skorzystamy. Bo jednak takie drzwi metalowe są bardzo trwałe i solidnie wykonane. A poza tym bardzo fajnie te nowoczesne wydania się prezentują.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Drzwi

Post autor: Franczeska »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałyby wysokiej jakości drzwi zewnętrzne przeciwpożarowe i30, to polecam kontakt z firmą Stobrawa, która jest jednym z producentów takich właśnie drzwi. Oznaczenie i30 oznacza, że takie drzwi mogą chronić przed pożarem przez 30 minut. W ofercie tej firmy są dostępne również drzwi i60 oraz i120. Jeśli więc interesuje Was taki asortyment, to polecam ;)


ODPOWIEDZ