Paczka

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Paczka

Post autor: irenka »

Witam. Mam na imię Irena i szukam informacji na temat wysyłania paczek do USA. Daleko i pewnie długo, ale chciałabym wiedzieć czy na pewno dotrze. Macie może jakieś sprawdzone firmy kurierskie realizujące zlecenia na takiej trasie?

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Paczka

Post autor: Alka »

A myślałaś o tym, żeby skorzystać z pośrednika? Broker kurierski to moim zdaniem świetne rozwiązanie. wysyłka do usa zawsze trochę kosztuje i pomiędzy różnymi firmami kurierskimi ceny mogą znacząco się różnić. A u brokera łatwo i szybko to sobie porównasz.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Paczka

Post autor: skubinka »

A wiecie że ma cos się zmienić w wysyłce paczek do anglii po brexicie ? Poczytajcie tsl-biznes/pl/newsy/paczki-do-anglii-z-polski-co-sie-zmieni-po-brexicie/ ja dopiero wczoraj znalazłam ten artykuł, a ogólnie często wysyłam paczki tam do męża. Jestem ciekawa jak to będzie po tych zmianach.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Paczka

Post autor: karinaMa »

Musicie pamiętać, że jeśli chodzi o tak poważne kwestie, to zawsze powinniście wybierac odpowiednie firmy, które dobrze zadbają o Waszą przesyłkę. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedziec, byście zajrzeli do artykułu jaslo4u/pl/gdzie-mozna-sledzic-paczke-nadana-do-anglii-newsy-jaslo-26075 i dowiedzieli się więcej na temat tego, co byłoby dla Was najkorzystniejsze w tym aspekcie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Paczka

Post autor: zuzia852 »

Nadanie paczki to nie zawsze łatwa sprawa, ale na pewno warto jest szukać jak najkorzystniejszej oferty. Ja polecam Ci nadać paczkę online na stronie: allekurier/pl/nadaj . Po wpisaniu wszystkich danych paczki wyskoczy Ci kilka ofert, z których będziesz mogła wybrać najlepszą dla siebie.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Paczka

Post autor: knot »

A jak pakujecie takie paczki by dotarly bezpiecznie? ja zaopatrzylam sie w kartony i folie babelkowa od przeprowadzkisklep/pl/ - maja super ceny, wiec od razu wzielam tez na zapas :D

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Paczka

Post autor: Kswerk »

Ja wszystko jesli jest tylko taka możliwość to nadaje za pośrednictwem - fastpost/pl/ Mam zaufanie do tej firmy bo odkąd korzystam to żadnej wpadki nie mieli

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Paczka

Post autor: lunka »

Ze swojej strony mogę wam polecić paczkomaty, które są bardzo wygodne i sprawdzone. Jeśli jeszcze nie nadawaliście paczki w ten sposób, to na stroie absolutions/com/pl/nadawanie-przesylki-w-paczkomacie-krok-po-kroku/ znajdziecie poradnik, jak to zrobić krok po kroku.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Paczka

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcesz odpowiednio zabezpieczyć paczkę przed wysyłką to najlepiej zajrzeć tutaj tmkserwis/pl/wszystkie-produkty/464-tasma-poliestrowa-pet-155mm-x-07mm-1750m-gilza-406-zielona.html W ofercie tej firmy znajdziesz wysokiej jakości taśmy w rozsądnych cenach. Na pewno się sprawdzą.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Paczka

Post autor: gosiek »

Paczki trzeba dobrze zapakować i zabezpieczyć przed nadaniem. Szczególnie jak w środku znajdują się przedmioty łatwo ulegające uszkodzeniom. A jak nadać sprawnie już odpowiednio zapakowaną paczkę? Na https://kaizen.info.pl/aktualnosci/stud ... ra-do-domu sprawdzicie jak zamówić kuriera do domu i przekazać mu paczkę. Na stronie brokera można porównać oferty firm kurierskich.


ODPOWIEDZ