Biznes - reklama

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Biznes - reklama

Post autor: zdrowania »

Internet to jest dobre miejsce na reklamę, bo komunikacja nawiązywana jest bezpośrednio z odbiorcami. Tutaj agencja primaverapr/pl/ działała dla mnie różnymi technikami marketingu internetowego, między innymi przez socjal media. Do tego działali też szeptanką, co przekłada się na większe zainteresowanie marką ale i bardziej pozytywny wizerunek.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Biznes - reklama

Post autor: AsiaS »

Myślę, że jako jeden z nośników reklamy warto zastanowić się nad masztem kompozytowym, który może wykonać maszty/com/pl/maszty-kompozytowe.html :) Obecnie takie maszty stanowią nowoczesny sposób reklamy :)

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Biznes - reklama

Post autor: lustrzanka »

Bez reklamy nie ma biznesu jak na odwrót, tak jak to było od początku, z tym, że teraz wszystko przenosi się na sieci. I tu najskuteczniejszy okazuje się marketing internetowy, gdzie mi firmę promowała w tej sferze agencja emarketingmalejfirmy/pl/ . Mają swoje doświadczenie, pomysły ale też i profesjonalne podejście do oczekiwań klienta.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Biznes - reklama

Post autor: karinaMa »

Dużo zalezy od tego, jaką formę biznesu obierzecie. Jeśli zależy Wam na działalności internetowej, to w pierwszej kolejnosci powinniście zajrzeć do mamstartup/pl/jak-zalozyc-sklep-internetowy-w-ciagu-kilkunastu-dni Może się okazać, że otwarcie sklepu internetowego zajmuje niewiele czasu i jest o wiele prostsze, niż się spodziewacie. Warto o tym wiedzieć, bo chodzi w końcu o Wasz biznes.

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Biznes - reklama

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem jest odzież firmowa z logiem . Jeśli tak jak ja, planujecie wprowadzić ją w swojej firmie, to polecam zaznajomić się z ofertą firmy GQB, dzięki której zakupicie zacną odzież z wysokiej jakości haftem lub nadrukiem. Polecam wam do nich zajrzeć w wolnej chwili :).

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Biznes - reklama

Post autor: sofia11 »

Gdzie zamawiacie odzież reklamową dla swoich pracowników? Ja trafiłam dzisiaj na gqb/pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Chcielibyśmy żeby wszyscy pracownicy mieli stroje z naszym logo. Wydaje mi się, że będzie profesjonalnie :)

zuzia852
Posty: 706
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Biznes - reklama

Post autor: zuzia852 »

Reklama? No ja właśnie zastanawiam się nad kasetonem promocyjnym i myślę, że będzie to fajna forma reklamy, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów. To też idealny sposób, aby firma była widoczna w budynku, gdzie znajduje się kilka różnych i innych firm. Wiem, że wiele osób wykorzystuje takie kasetony jako formę aranżacji np. głównej ściany w biurze. Też jak najbardziej jest to ciekawy sposób. Teraz takie kasetony bez problemu zamawiacie sobie z dowolnym logo i hasłem, więc warto byłoby skorzystać. Każda firma bez problemu może się zdecydować.


ODPOWIEDZ