Co na prezent?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Co na prezent?

Post autor: zezowaty »

Brak wam pomysłu na prezent dla dziecka, to zobaczcie tu bee/pl/249-zabawki-dla-dzieci Jest tu duża oferta zabawek dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Ja dla mojego synka wybrałem Duplo - moje pierwsze samochodziki. Popatrzcie sami - warto.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Co na prezent?

Post autor: chorobo »

Nie wiem jak wy, ale ja rozglądam się już za prezentami dla moich pociech. Jeśli również zaczynacie poszukiwać czegoś ciekawego w dobrej cenie, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres internetowy taniaksiazka/pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-dzieci-pod-choinke . Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą :). Polecam!

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Co na prezent?

Post autor: Kswerk »

Kurde to wszystko zależy, co dla kogo itd. Ciezko tak jednoznacznie okreslic. Ja na maybella/pl/ często zamawiam na przykład dla zony jakas super bielizne

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: Iskra »

Moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent jest dobrej jakości prześcieradło. Kupiłem takie teściowej ze strony https://www.faro.com.pl/asortyment/prze ... lo/?search i bardzo się ucieszyła z tego prezentu.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Co na prezent?

Post autor: Danuta »

Ja szukając prezentu dla męża trafiłam na taka ofertę tu eyewear24.net/product-pol-52932-Okulary-Przeciwsloneczne-Solano-SS-20892-A.html Eleganckie okulary przeciwsłoneczne znanej marki. Czarny kolor oprawek na pewno się mężowi spodoba - to jego ulubiony kolor. Okulary będą pasować do jego ubrań. Powinien być zadowolony.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Co na prezent?

Post autor: karinaMa »

A ja uważam, że każdy powinien znaleźć dla siebie coś, co będzie mu w pełni odpowiadało. Może ciekawym pomysłem będzie wspólny wypad na gokarty? Tutaj już sami musicie przemyśleć ten temat i zdecydować, co konkretnie będzie dla Was korzystne w tym zakresie. Warto dobrze przemyśleć sobie ten temat.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: zuzia852 »

Jeśli chodzi o mojego chłopaka, na pewno kupię mu nasiona automaty, które znalazłam na stronie: panpestka/pl/product-category/automatyczne/ . Od jakiegoś czasu zajmuje się on kolekcjonowaniem nasion marihuany i już kilka razy wspomniał, że chciałby mieć takie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Co na prezent?

Post autor: Android »

Jeżeli chodzi o prezent to ja bym chciał dostać okulary przeciwsłoneczne dobrej marki. Widziałem taki sklep iokulary/pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-1115.html i mają ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Chciałbym dostać Ray Bany bo są klasyczne i zawsze w modzie niezależnie w którym kierunku pójdą trendy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Co na prezent?

Post autor: chorobo »

:)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Co na prezent?

Post autor: chorobo »

:)


ODPOWIEDZ