Kupujecie prezenty na Walentynki?

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: Sabrinka »

Tak jak w temacie. Interesuje mnie fakt czy przykładacie się do kupowania prezentu z okazji Walentynek? Bo wiecie ja tam wolę podarować bliskiej mi osobie coś bardziej od serca a nie coś drogiego i nieprzydatnego. A że udało mi się znaleźć ten artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/Jaki-prezent-na-walentynki to już wiem co w tym roku kupię. Także według mnie liczy się pamięć a nie wielkość prezentu.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: zawadzka »

Tak,owszem,ale nie kupujemy sobie z partnerem rzeczy zbędnych,rzeczy,które ociekają kolorem czerwonym,serduszkami,najbardziej preferujemy produkty związane ze sportem,bo oboje kochamy sport zarówno ten letni jak i zimowy.W tym roku zastanawiam się nad zakupem hulajnogi elektrycznej.Obecnie jest to sprzęt bardzo modny,wygodny,łatwy w obsłudze,myślę,że spodoba się mojemu partnerowi.Dobrej jakości hulajnogi elektryczne znalazłam w sklepie sportowym Spokey.

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: Franczeska »

Jeśli chodzi o prezent dla chłopaka, to ja jak co roku planuję kupić mu coś do samochodu ;) Myślę, że w tym roku wybór padnie na dywaniki samochodowe z oferty na stronie internetowej carstyle/pl/dywaniki-samochodowe/. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł na walentynkowy upominek?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: zezowaty »

Na Walentynki kupujemy ale niedrogie prezenty, które są zgodne z naszymi zainteresowaniaami. Ja dla partnerki wybrałem książkę tu taniaksiazka/pl/pokusa-gangstera-gangsterzy-tom-4-anna-wolf-p-1485773.html To już czwarty tom ulubionej serii o świecie mafii mojej dziewczyny. A ponieważ jeszcze go nie ma to prezent będzie trafiony.

Danuta
Posty: 164
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: Danuta »

Ja dla męża na Walentynki wybrałam tą ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Gin-Strange-Luve-Pink-40-0%2C7l/10110 Ma on piękny aromat malin, truskawek. Mąż bardzo lubi gin z tonikiem. Jest też bardzo dobrym dodatkiem do koktajli. Mąż z takiego prezentu na 100% będzie zadowolony.

treska
Posty: 261
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: treska »

Oczywiście, że tak :) Każda okazja jest dobra do tego, aby podarować prezent najbliżej osobie i okazać uczucia :) Co prawda walentynki były wczoraj, ale gdyby ktoś był ciekaw, to ja kupowałam prezent online ze strony: gifted/pl/ Mogłam liczyć na szybką wysyłkę i sprawny kontakt z obsługą klienta. Znajdziecie też tam prezenty na inne okazje, więc warto zapisać sobie namiar.

Nikita
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: Nikita »

Przyznam szczerze, że dla mnie najlepszym prezentem zawsze będą perfumy. W tym roku mój chłopak postarał się naprawdę o coś oryginalnego, a mianowicie o perfumy znanej marki zapach-orientu/pl/al-haramain-c-1_16.html/s=6 zapach ma ciekawą kompozycję róży oraz cytrusów, świeży idealny na co dzień do pracy. Taki prezent jest jedyny w swoim rodzaju :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: menni »

Albo kwiaty albo dobra książka. Osobiście wolę książki ale mój chłopak nie zawsze potrafi na to wpaść :) są tytuły tego typu taniaksiazka/pl/seria/jack-reacher które idealnie sprawdzają się na tego typu okazje.

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: chorobo »

Polecam wam, rozejrzeć się na tej stronie internetowej: szafababcistasi/pl/kategoria-produktu/plakaty-jan-pawel-ii/ . Jest tam mnóstwo ciekawych plakatów, które z pewnością będą się nadawały, do wręczenia swojej drugiej połówce. Można je personalizować, co uważam za duży plus, bo możecie tam wpisać coś romantycznego.

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kupujecie prezenty na Walentynki?

Post autor: chorobo »

:))))))))))))


ODPOWIEDZ