Nowy rower - zakup

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: malinka »

Wiecie co, tak się składa, że teraz jak szukałam do mojego roweru dzwonka trafiłam na sklep sklepzrowerami/pl/309-Dzwonki . I powiem wam, że tam jest z czego wybierać... Nie chodzi o same dodatki/akcesoria, bo znajdziecie tam najróżniejsze modele rowerów, ale i również części do nich.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: bodo »

Zaglądaliście już na stronę DobreRowery/pl? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o rowery i inne akcesoria. Między innymi można tam zakupić kask rowerowy damski, który zapewnia bezpieczeństwo.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: treska »

Super, ja też myślę o zakupie nowego roweru :) Swoją drogą, powinniście również zwrócić uwagę na: opaska odblaskowa led Taka opaska idealnie spełnia swoją funkcję. Nie jest to drogi wydatek, a za to niezwykle potrzebny.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: farah557 »

Osobiście jestem fanką jazdy w trudnym terenie, a jak wiadomo, w takich okolicznościach nietrudno o uszkodzenie opony, czy dętki. Na szczęście znalazłam takie zestawy naprawcze iroman/pl/System-bezdetkowy-Tubeless-c127, które zmieszczą się nawet do małego plecaczka :)

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: lewandowska »

Moja córka w tym roku miała komunię i chrzestny już pytał co jej kupić. Bardzo lubi jeździć na rowerze, a z obecnego już wyrosła, więc zaproponowałam tego typu prezent, który zresztą jest chyba najbardziej popularny ;) Szukałam ciekawych rowerów na internecie i za większość trzeba zapłacić ponad 3000 zł... Ostatecznie zdecydowaliśmy się na rower SQUISH: projektjunior/pl/rowery/rowery-squish/ i córka jest mega zadowolona. Ma bardzo fajny rower, który jest lekki i dobry jakościowo jeśli chodzi o podzespoły. To był bardzo dobry wybór, polecam

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: sofia11 »

Na rower warto też kupić porządne legginsy. Dużo wygodniej się w nich jeździ. Tutaj 4outdoor/pl/2020/09/02/jakie-spodnie-sprawdza-sie-na-rower-pomysl-o-legginsach-sponsorowany/ znajdziesz ciekawy artykuł o legginsach na rower. Zapoznaj się z nim. Ja codziennie jeżdżę rowerem. Bardzo to lubie.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: malinka »

Możecie również i stronkę rowerzysta/pl/rowery-elektryczne odwiedzić sobie - tam też spotkacie się z najróżniejszymi modelami rowerów, także coś na pewno dopasujecie do siebie odpowiedniego. Jak chodzi o mnie to planuję teraz kupić rower elektryczny, który jest ciekawie wykonany i zapewnia długą, lekką jazdę.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: gitarka »

Wybór rowerów na rynku jest bardzo duży i z pewnością także Ty znajdziesz rower dla siebie. Rzuć okiem na sklep rowerowy lublin: metrobikes/pl/ . Jestem pewna, że oferta tego sklepu online przypadnie Ci do gustu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: kasiunia »

Zakup nowego roweru to może być całkiem spory wydatek. Jeśli tylko stary rower jest właściwych rozmiarów może warto pomyśleć o jego remoncie. W internecie znajdziecie wszystkie części zamienne do rowerów, w bardzo atrakcyjnych cenach i weźcie jeszcze pod uwagę ,że możliwe jest malowanie rowerów .Zmieniając kolor będziecie mieli już całkiem nowy rower za znacząco mniejsze pieniądze.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Jsigowacy »

Dużo jeżdżę po mieście, więc najlepiej sprawdza mi się rower szosowy. Niestety, niedawno uszkodziły mi się dętki. Bałam się, że wymiana na nowe będzie sporym wydatkiem, ale udało mi się znaleźć nowe dętki w świetnej cenie. Wybrałam te z oferty tego sklepu internetowego iroman/pl/Detki-rowerowe-28-c201.


ODPOWIEDZ