Nowy rower - zakup

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Kswerk »

Wiesz co, na pewno są fajne rowery miejskie - rowerzysta/pl/rowery-miejskie zależy kto czego oczekuje. Mi się osobiście bardzo podobają, do takiej aktywności codziennej, nie zawodowej to na pewno. A do tego są piękne, wiec szczególnie dla kobiet pasują

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: zuzia852 »

Ja od niedawna jestem zakochana w moim rowerze. Codziennie pokonuję dziesiątki kilometrów w drodze do pracy i z pracy. Mimo wszystko, jesień zbliża się wielkimi krokami i myślałam, żeby kupić sobie trenażer goride/pl/blog/jaki-trenazer-rowerowy-wybrac . Co myślicie? Ktoś z Was ma u siebie w domu?

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: malinka »

Dla mnie normalną sprawą jest zabezpieczenie siebie na przykład jadąc rowerem. Widzicie, jednak nie ma dla mnie tego złego, jeśli wiem, że mam się tak aktywować, dlatego zerkam sobie na coś takiego jak kask bell super dh . Widzicie, dbam o swoje, jak i innych bezpieczeństwo. Lampki też sprawdzam.;p

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Jsigowacy »

A gdzie zaopatrujecie się w części serwisowe do swoich rowerów? A szczególnie opony gdzie kupujecie? Muszę wymienić opony w swoim rowerze i szukam fajnej oferty online. Ta opcja wydaje się interesująca iroman/pl/Opony-rowerowe-c29.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: pikawka »

Ja także bardzo lubię jeździć na rowerze. Do jazdy na rowerze warto sobie też zakupić odpowiednie akcesoria i strój. Bardzo duży ich wybór znajdziecie w sklepie online GreenBike, gdzie kupicie też rowery szosowe: greenbike/pl/rowery-szosowe-c-17.html .

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: treska »

Poza samym rowerem warto również kupić stojak serwisowy do roweru ranking I tak jak mówię - jeśli nie wiesz jaki wybrać, to zawsze możesz sprawdzić aktualne rankingi w sieci :)

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: minella »

Mam już wiekowy rower i muszę pomyśleć o zmianie na nowy w najbliższym czasie ale do końca sezonu jeszcze przejeżdżę, tylko taki https://rowerycube.pl/87-lancuchy-rowerowe łańcuch muszę sobie zamówić bo mój stary już się nie nadaje

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: patrycja7 »

Sport powinien być bardzo ważny w życiu każdego człowieka. Nie trzeba brać udziału w ciężkich treningach - wystarczy na przykład kupić sobie rower i regularnie go używać. Polecam Wam na przykład takie fuji rowery lublin: https://www.metrobikes.pl/ .

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: kaleta »

Łapcie namiary - attiq.net/6-na-rower
Odzież na rower nie wiążą się z wielkimi wydatkami. Można trafić fajne rzeczy bez wydawania na ten cel wielkiej kasy.
Ale to zamawiasz raz i masz produkt na lata - fajnie wyglądający i wygodny. To zdecydowanie słuszny kierunek.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: menni »

Jeśli szukasz ekologicznego, niezawodnego i wysokiej jakości roweru to ja bym wskazała Ecoride https://pl.ecoride.com/. Skandynawska marka dzięki mocnym silnikom i wytrzymałym bateriom, gwarantuje że ich rowery z pewnością będą służyć przez długi czas. Można odwiedzić ich sklep w Gdańsku, aby przekonać się o kunszcie wykonania każdego roweru.


ODPOWIEDZ