Nowy rower - zakup

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Nowy rower - zakup

Post autor: Mella »

Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie rowerów szosowych? W nowym roku chciałabym zacząć w końcu więcej się ruszać i na wiosnę zacząć przygodę z rowerem. Na co warto zwrócić uwagę i jaki sklep rowerowy w Lublinie odwiedzić, pozdrawiam!

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Jarsek »

W Lublinie jest fajny sklep rowerowy ExpertBike/pl u których będziecie mogli znaleźć szereg propozycji szosówek, jak KROSS INZAI na niezłej promocji. Jak masz chwile to zajrzyj sobie na expertbike/pl/ gdzie nie brakuje propozycji, ceny są przystępne i też obsługa na której pomoc można liczyć!

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: SebastianUs »

Jak najbardziej, jeden z lepszych sklepów rowerowych w którym można liczyć na dobre ceny, różne modele i najlepsze marki jak Kross, Kellys, LeGrand, Romet itd. Ja sprawiłem sobie wersję Kellys TNT 30 expertbike/pl/kellys-tnt-30-2015-p-30.html dobra cena, pełne doradztwo i odpowiednie przygotowanie roweru do jazdy ;)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Mella »

O super, dzięki wielkie :) No to chyba czas najwyższy się rozejrzeć.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: zdrowaja »

Sklepów rowerowych jest sporo, zarówno w mieście, jak i w sieci. Możesz taki sklepzrowerami/pl/ sklep odwiedzić i na pewno nie zrobisz błędu. Myślę jednak, że dobrym pomysłem będzie sprawdzenie kilku punktów i dzięki temu będziesz mógł wybierać to, co najlepsze. Ja sama bym tak dziś robiła. No, ale na razie nie mam funduszy na taki wydatek. Dziś rowery to koszty samochodu.

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Marson »

Tutaj mogę dołączyć do pozytywnych wypowiedzi na temat ExpertBike sklep rowerowy z naprawdę dobrym wyborem propozycji najlepszych marek jak Kross, Kellys, czy Merida. Są opcje dla dzieciaków, ale i dorosłych ja kupowałem u nich mały rowerek dla córci, sobie sprawiłem nowego krossa evado 8.0. Obsługa doświadczona i chętna do pomocy w razie dodatkowych pytań, też można niezłe promocje złapać.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: gitarka »

Jazda na rowerze jest świetną rozrywką ale też zdrowym sposobem na dojazdy - na przykład do pracy. W sklepie Metrobikes kupicie sobie rower i niezbędne akcesoria do roweru. Polecam odwiedzić ten sklep rowerowy Lublin: metrobikes/pl/ .

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Franczeska »

Ja również zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zakupem jakiegoś nowego roweru dla siebie. W końcu niedługo przyjdą pierwsze cieplejsze dni, więc chętnie wybiorę się na taką przejażdżkę rowerem. Widziałam ostatnio na stronie internetowej greenbike/pl/rowery-kross-kellys-specialized-warszawa-pm-43.html bardzo ciekawą ofertę rowerów, które można zamówić po konkurencyjnych cenach. Czy ktoś z was zamawiał może rower dla siebie w tym sklepie? i jak, warto?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: bodo »

Sporo różnych ciekawych propozycji na pewno znajdziecie na tej stronie erowery/pl/rower-kross-level-20-new-21-model-2021/rowery-btypb-gorskie-xc/m/90042 . Jest tam bowiem namiar na sklep, gdzie można zrobić ciekawe zakupy i przede wszystkim jest z czego wybierać. Rozwiązań jest wiele. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: violet »

Szukanie nowego roweru trochę może Wam zająć, jeśli sami nie zdecydujemy się na to, co już znane i cenione. Mam na myśli oczywiście sklep taki jak sklep.isport/pl/ . Tutaj jest możliwy zakup i roweru, i osprzętu do niego. Myślę, że będzie to dla was naprawdę ważne miejsce i pomoże w odpowiednim i przemyślanym zakupie.


ODPOWIEDZ