Nowy rower - zakup

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak! Liczy się przede wszystkim to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze sprzęty pod kątem swoich potrzeb. Jeśli chcecie sprawnie poruszać się po mieście, to na pewno warto byłoby zajrzeć do kochamrower/pl/kupno-roweru/rowery-elektryczne-na-szerokich-oponach-komu-i-na-jakie-trasy-najbardziej-warto-je-polecic/ i zorientować się w tym, dlaczego tyle osób dzisiaj stawia na rowery elektryczne na szerokich oponach. Czuję, że mogłoby być to dla Was najlepszą opcją, sami się o tym przekonajcie!

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: irenka »

Gdybym miała coś zaproponować z rowerów szosowych to byłyby to rowery szosowe TREK. Ich rowery trzymają jakość. Są wygodne, wydajne i niezależnie od stylu jazdy można znaleźć coś dla siebie. Sklep GOOD SPORT ma szeroki asortyment jeśli chodzi o rowery Trek. Zresztą rzuć okiem goodsport/pl/rowery/szosowe/ - zdecydowanie jest w czym wybierać.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: bodo »

Zapiszcie sobie namiar na ten sklep. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji, jeśli chodzi nie tylko o rowery, ale również części czy akcesoria. Między innymi znajdziecie tam koła do roweru. Wybór jest spory.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: kygo »

A ja planuję właśnie zakup roweru dla siebie. Nie wiem jednak, na co się zdecydować. Co sądzicie o takim rozwiązaniu jak rowery fatbike: metrobikes/pl/pl/c/Fatbike/178 ? Słyszałam o nich same dobre opinie.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: Franczeska »

Myślę, że oprócz samego roweru może się Wam również przydać specjalna bielizna termoaktywna na rower. Zwłaszcza, jeśli planujecie jeździć również zimą i jesienią. Na stronie internetowej nalinisklep/pl/blog/aktualnosci/bielizna-termoaktywna-na-rower-najwazniejsze-informacje.html możecie sobie poczytać czym kierować się przy wyborze takiej bielizny dla siebie i w jaki sposób prawidłowo o nią dbać.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: gitarka »

Myślę, że przydać Wam się też mogą rękawiczki na rower dla dzieci: erowery/pl/m/308316/dla-dzieci-bakcesoriab-rekawiczki . Dzięki nim bezpiecznie się jeździ na rowerze. Polecam każdemu, kto na rowerze spędza dużo czasu.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: irenka »

A może rower górski? Te rowery mają naprawdę wiele zalet. Spokojnie można z nich korzystać nawet w trudnych warunkach. Mają stabilną i wytrzymałą ramę. Do tego szersze opony, dzięki którym jazda jest łatwiejsza i wymaga mniej siły. Tu greenbike/pl/rowery-gorskie-c-13.html jest spory wybór takich rowerów. I jak widać, wyglądają też świetnie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: zuzia852 »

Zastanawiam się, czy ktoś z Was miał styczność z pgbikes/pl/ i może podzielić się swoją opinią? Również zastanawiam się nad zakupami u nich, ale nim się zdecyduje, chciałabym poznać opinie innych. Ten sklep z rowerami na rewelacyjnie opinie, bo poza zakupami w 4 miejscach stacjonarnie, rower można zamówić ten online i dotrze on kurierem.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: miksturka »

Decydując się na zakup rowera warto też się rozeznać jakie sa rodzaje odblasków dla rowerzystów i wybrac cos dla siebie, jezdzac na rowerze to moim zdaniem podstawa, trzeba dbac o swoje bezpieczenstwo

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Nowy rower - zakup

Post autor: silence »

Również muszę zakupić nowy rower, bo mój ostatni podczas wypadku został całkowicie uszkodzony, a naprawa jest nieopłacalna. Najpierw jednak chciałbym uzyskać odszkodowanie dla rowerzysty - z tego co słyszałem, to może wynieść nawet do kilkunastu tysięcy złotych - czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w praktyce?


ODPOWIEDZ