Prezent na dzień Babci

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Prezent na dzień Babci

Post autor: Samanta »

Cześć kochani :) za niedługo dzień babci i dziadka czy macie już przygotowane prezenty dla waszych bliskich? Jeżeli nie to zerknijcie na stronę magazyn.ceneo/pl/artykuly/co-na-dzien-babci . Z pewnością znajdziecie jakiś fajny drobiazg.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: menni »

Ja dla babci zamawiam książki. Co roku dostaje jakiś nowy tytuł ode mnie. Babcia bardzo lubi czytać ale sama nie robi zakupów online. Dlatego zawsze jej coś z tej strony zamówię taniaksiazka/pl/poznaj-siebie-karty-emocji-joanna-olekszyk-p-1415451.html

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: deborah »

Ja polecam wybrać bardzo wygodne materace medyczne. Pomagają na ból kręgosłupa ;)

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: Kobietaewka77 »

Prezent to już mam ale bym chciała go jakoś fajnie opakować a nie w zwykła torebkę, tylko że nie bardzo znam się na tym, kiedyś dostałam prezent od koleżanki tak ładnie opakowany że aż żal mi było otwierać, chyba muszę iść na jakieś szkolenie do niej. Fajne rzeczy do pakowania widziałam w sklepie erli/pl/boze-narodzenie-opakowania-na-prezenty,956, ale obawiam się że itak sama tego nie ogarnę chyba że znajdę jakąś podpowiedz w internecie.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: lunka »

Ja prezent na dzień babci kupowałam z oferty gifted/pl/prezenty-na-dzien-babci i byłam bardzo zadowolona. Zresztą, moja babcia też - a to dla mnie najważniejsze. Teraz zbliża się kilka innych okazji, jak na przykład dzień ojca - na pewno ponownie skorzystam z oferty tego sklepu, bo mają super wybór, a ceny nie są wygórowane.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: menni »

Moja babcia to kocha gotować dlatego zawsze przy każdej okazji kupuję jej coś do kuchni. Tym razem myślę o ryżowarze i tak patrzę na oleole/pl/artykuly/wszystkie/artykul-ryzowar-czy-warto-jaki-wybrac-.bhtml jakie są modele dostępne. Macie może dla mnie jakieś porady w tym temacie?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: menni »

akurat ja mam pod tym względem łatwo i nie musze kombinować jakiś cudownych prezentów. Mojej babci wystarczy książka, dlatego co rusz sprawdzam stronę taniaksiazka/pl/autor/katarzyna-bonda w poszukiwaniu jakiś nowości by móc babci zakupić coś na prezent

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: Franczeska »

Ja nigdy nie mam problemu z wyborem prezentu dla swojej babci ;) Babcia bardzo lubi pić herbatę, więc zazwyczaj dostaje ode mnie jakiś herbaciany podarunek ;) W tym roku udało mi się trafić na bardzo fajny zestaw dla babci na stronie internetowej coteca/pl/zestawy-prezentowe/2046-zestaw-herbat-dla-babci-.html. Jak widać jest tam kawa, herbata i różne dodatki. Jak Wam się taki pomysł na prezent podoba?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: Danuta »

Moja babcia nie pije kawy, ale jest samakoszem herbat. Dlatego chcę skorzystać z oferty tego sklepu tu bifix/pl/ Tu jest bardzo duży wybór różnych gatunków herbat. Ja wybrałam kompozycje herbaciane to zestaw 6 lub 9 smaków herbat w jednym eleganckim pudełku. Myślę że babci taki prezent się spodoba. Oczywiście nie zapomnę o kwiatach.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Prezent na dzień Babci

Post autor: goskaa54 »

Na ten szczególny dzień warto podarować coś extra i dlatego polecam jeden z koszy delikatesowych jak ten smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Czekoladowy-Czeladnik/12015 Świetna zawartość i atrakcyjna cena a ponadto piękne opakowanie. Każdy kosz to inna zawartość więc łatwo dobierzesz coś odpowiedniego.


ODPOWIEDZ