Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: sofia11 »

Ja jestem zdania, że najlepiej skorzystać z pomocy psychologa. Sama chodze na terapię do Centrum Terapii Promitis - centrum-terapii/pl/ i jestem zadowolona. Cieszę się, że zdecydowałam sie na terapię, bo miałam już ogromne problemy ze sobą. Stres dosłownie mnie zjadał chociaz nie miałam się czym stresować.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: karinaMa »

W takim przypadku powinniście przede wszystkm dobrze się zastanowić nad tym, co mogłoby być szczególnie korzystne dla Waszego zdrowia. Na stronie psychomedic/pl/psychiatra-lodz/ znajdziecie sporo wartościowych informacji na temat leczenia depresji w klinice psychomedic, więc na pewno warto byłoby się tym zainteresować.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: karinaMa »

Pytanie tylko, czy czasem lepszym pomysłem nie byłoby skorzystanie ze wsparcia internetowego. W dobie koronawirusa to szczególnie korzystna opcja. Wiele osób bardzo poleca klinikę psychomedic.online z psychomedic.online/ i psychologów, którzy udzielają tam porad. Moim zdaniem to faktycznie mogłoby sprawdzić się bardzo korzystnie, bo chodzi w końcu o to, by otrzymać pomoc, które w danym momencie się potrzebuje.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: zawadzka »

Na pewno każdy z nas ma swój własny,przetestowany sposób na walkę ze stresem.Ja osobiście,uwielbiam sport,a dokładniej grę w tenisa. Dzięki niej,odprężam się,relaksuję,jestem w stanie wypocić wszystkie złe emocje.Poszukując dobrej jakości sprzętu do tenisa,warto zajrzeć na stronę sklepu DomTenisa, który oferuje rakiety dla dorosłych i dla dzieci,zestawy piłek,koszulki i torby tenisowe domtenisa/pl/torby-tenisowe

menni
Posty: 284
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: menni »

Stres niestety dotyka większości osób i jest to naprawdę niepokojące. A najgorzej jeśli pojawia się depresja. Wtedy trzeba działać i tutaj z pewnością konieczne jest wsparcie, a także pomoc ze strony najbliższych. Warto taką osobę zapisać na konsultację do poradni zdrowia psychicznego neuro-care/pl/poradnie-i-centra/poradnia-zdrowia-psychicznego . Tutaj można znaleźć profesjonalną pomoc i najlepszą opiekę. O zdrowie psychiczne koniecznie trzeba dbać, nie można tego tematu zaniedbywać

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: AsiaS »

Moim zdaniem super przy stresie sprawdzi się stosowanie olejku CBD. U mnie Alba Hemp, kupuję olejek na bit.ly/olejki_cbd_albahemp, gdzie można znaleźć olejki o różnych stężeniach. Świetnie taki olejek sprawdzi się na stres :)

gosiek
Posty: 129
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: gosiek »

CBD to jak najbardziej dobry pomysł. Taki olejek ma działanie uspokajające, wyciszające, może zadziałać lepiej niż niejeden lek. Tylko sprawdzaj jakość olejku, radzę trzymać się z daleka od tych za kilkanaście złotych - to będzie na pewno wymieszany inny olej, np słonecznikowy z odrobiną CBD. Działanie będzie żadne. Jeśli kupisz olejek CBD i będzie on jasny i dość płynny to możesz być pewna, że jest marnej jakości. Po skuteczne olejki, z pełną gamą fitozwiązków radzę zajrzeć na stronę hemp-pharm/pl/ . To są olejki full spectrum, odpowiednio przebadane pod kątem składu, z certyfikowanych upraw ekologicznych.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: zdrowaja »

Z niektórymi problemami po prostu musimy się zmierzyć i już, ale są takie, których tak naprawdę nic nam nie pomoże pokonać. Możemy jednak się wzmacniać np.: energią z kryształów. Na stronie jogalifestyle/com/sesje-lamp-krysztalowych-uzdrawiajaca-moc-krysztalow-z-brazylii/ opisano kryształy brazylijskie, wspierające zdrowie duchowe, ale i fizyczne. Fajna sprawa, prawda?

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: irenka »

Depresja to poważna choroba i jej leczeniem powinien zająć się specjalista. Ale ze stresem możemy walczyć we własnym zakresie. Jest wiele metod. Ja zaproponuję lawendę. Lawenda ma działanie uspokajające. Relaksuje, niweluje stany napięcia nerwowego. Tu planteon/pl/zielarnia/ziola-moczopedne/lawenda-kwiat do kupienia są suszone kwiaty lawendy. I moim zdaniem warto z nich skorzystać.

Danuta
Posty: 164
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem i depresją - Relan

Post autor: Danuta »

Czasami warto sięgnąć po wiedzę zawartą w dobrych ksiażkach. Np ta książka taniaksiazka/pl/klub-5-rano-szczesliwy-poranek-zmienia-wszystko-robin-sharma-p-1539718.html Autor w niej przedstawia autorskie metody na zmianę życia. Min też na zmiejszenie stresu i znalezienie równowagi między pracą a życiem osobistym.


ODPOWIEDZ