Oświetlenie

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Oświetlenie

Post autor: knot »

sporo jest sklepow z oswietlenierm, ja chyba przejrzalam wszystkie mozliwe jak szukalam czegos do domu. Ostatecznie zamowilam tutaj elampy/pl/ bo maja najwiekszy wybor , najlepsze ceny no i wysylka darmowa

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: menni »

Tak to prawda, sklepów jest bardzo dużo i warto sobie porównać oferty. Ja moje lampy do salonu zamawiałam ze sklepu Polskie Lampy i jestem zadowolona. Idealnie pasują do wystroju wnętrz, w dodatku cena była korzystna :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: zuzia852 »

Ja planuję zrobić sobie oświetlenie led w łazience. Widziałam ostatnio u mojej znajomej i robi to ogromne wrażenie. Nie wiem tylko jeszcze gdzie zamówić taśmy led. Myślałam o tym sklepie sklep.neonica/pl . Jest to polski producent, więc przy okazji wspieram Naszą gospodarkę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Oświetlenie

Post autor: chorobo »

Jakiś czas temu udało mi się znaleźć fantastyczną stronę internetową z meblami. jeśli rozważasz się tego typu zakupy, to polecam wam zajrzenie pod ten adres: bihome/pl/Spotlighty. Udało mi się Tam zakupić przepiękne meblach bardzo dobrych cenach. Myślę, że i wy znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Oświetlenie

Post autor: patrycja7 »

Ważne jest także to, aby w domu było nam wygodnie. Dlatego uważam, że świetnie prezentuje się na przykład taka lampa wisząca biała: macodesign.eu/pl/p/Lampa-wiszaca-Lyra-biala-Macodesign-/3054 . Myślę, że będzie ona pięknie wyglądać w różnych wnętrzach.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Oświetlenie

Post autor: kygo »

Lampy do pokoju dziecięcego też się bardzo oryginalnie prezentują. Warto więc pomyśleć o takiej instalacji. Takie lampy bez problemu zamówicie - na przykład w tym sklepie internetowym: https://www.elampy.pl/lampy-do-pokoju-dzieciecego .

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: Pigwa »

Dobór odpowiedniego oświetlenia ma fundamentalne znaczenie dla atmosfery każdego mieszkania czy domu. Polecam zapoznać się z ofertą sklepu https://lampyventi.pl/, gdzie znajdziecie niezawodne lampy. Ich kolekcja zawiera propozycje oświetleniowe pasujące do wszelkiego typu pomieszczeń, prosto od sprawdzonych producentów z Polski, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów.


ODPOWIEDZ