Auto po wypadku

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Auto po wypadku

Post autor: Franczeska »

Witajcie,
co najlepiej Waszym zdaniem zrobić z autem po wypadku? Trafiłam ostatnio na skup aut uszkodzonych Bydgoszcz na stronie internetowej autodave/pl/ i pomyślałam, że może warto byłoby spróbować sprzedać samochód w takim właśnie skupie... co o tym myślicie?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Auto po wypadku

Post autor: chorobo »

Ja zawsze mam pod ręką numer kontaktowy od laweta-swiecko/com/pl/ W razie czego, na wszelki wypadek. Do tej pory - odpukać - przydał się kontakt do nich tylko raz, gdy utknęłam na peryferiach Świecka . Przyjechali szybko i pomogli

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Auto po wypadku

Post autor: Amy9602 »

Jeśli ktoś z Was szuka sprawdzonego skupu aut to polecam kupiewszystkieauta/pl/skup-aut-otwock/, gdzie możecie skorzystać z możliwości sprzedaży pojazdu. Warto nadmienić, że przyjmują samochód niezależni od jego stanu.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Auto po wypadku

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli chodzi o samochód po wypadku to jeśli nie opłaca się go naprawiać warto wziąć pod uwagę złomowanie. Na pewno miejscem, które warto wziąć pod uwagę jest auto złom Mysłowice. Jeśli wasze auto nie jest w stanie dotrzeć do miejsca skupu to firma dysponuje sprzętem, które zawiezie je na miejsce. Pracownicy pomogą z wszystkimi formalnościami.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Auto po wypadku

Post autor: zuzia852 »

Nie chciałabym takiego auta kupić, dlatego przy kupnie auta używanego zamierzam zdecydować się na solidny przegląd z wymianą części oferowany pod adresem: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/kampanie/przeglad-twojego-volvo-za-999-zl-brutto/ . Po nim nie będę mieć wątpliwości jaki jest faktyczny stan auta.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Auto po wypadku

Post autor: irenka »

Franczeska, jeśli Bydgoszcz to odezwij się do nich mamauto/pl/ . Wiem, że skupują także auta powypadkowe. Mają atrakcyjne stawki, wszystko legalnie, na umowę. Jeśli auto pójdzie do złomowania to wystawią odpowiednie dokumenty. Jeśli chodzi o transport auta też można się dogadać. Rzuć okiem, z pewnością pomogą.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Auto po wypadku

Post autor: patrycja7 »

Czasem nie damy rady dojechać samochodem do warsztatu. Szczególnie w sytuacji, kiedy auto w ogóle nie odpala. Wtedy przyda się pomoc drogowa i holowanie na lawecie Warszawa Zakrzewski: https://zakrzewski-holowanie.pl/ . Warto się z nimi skontaktować także w przypadku wypadku lub stłuczki.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Auto po wypadku

Post autor: minella »

Jeśli zdarzy Ci się wypadek samochodu z wypożyczalni to nie masz się czym martwić. Czytałam że w takiej sytuacji dostaniesz inne auto, gdy to którego używasz nie będzie nadawało się do jazdy a koszty naprawy i tak pokryje ubezpieczenie

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Auto po wypadku

Post autor: kygo »

Wszystko zależy od tego, co dokładnie masz na myśli. Może przydatny być w tej sytuacji na przykład lakiernik warszawa: https://www.autogt.pl/uslugi-blacharsko ... warszawie/ . Warto wiedzieć, z kim można się skontaktować.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Auto po wypadku

Post autor: zdrowaja »

Rozważam ostatnio kilka sposobów na rozwój samej siebie i na pewno zrobię prawo jazdy, bo czuję, że nie ma przede mną żadnych blokad już. Zastanawiam się tylko, czy warto w tej https://prosto.edu.pl/szkola-jazdy-bemowo/ szkole je robić na Bemowie. MACIE jakieś doświadczenia?


ODPOWIEDZ