drukarka etykiet

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
drukarka etykiet

Post autor: deborah »

Hej, chciałabym zainwestować w dobrą drukarkę. Kojarzycie model zebra zd420d ze sklepu ganeo/pl? Słyszałam że mają solidne produkty.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: drukarka etykiet

Post autor: Pigwa »

Do drukarki etykiet będzie Ci potrzebny dobry papier. Najczęściej ludzie kierują się ceną przy wyborze papieru nie zwracając uwagi na jakość ;/ Jeśli zależy Ci na wydrukach wysokiej jakości, o ładnych trwałych kolorach to zerknij to sprawdź w artykule sn2world/com/pl/finanse/15413-jaki-papier-do-drukarki-atramentowej-i-laserowej-poradnik-zakupowy.html, jaki papier do drukarki. Mało osób zdaje sobie sprawę, jaki wpływ na jakość druku ma właśnie papier na którym się drukuje.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: drukarka etykiet

Post autor: Magiee54 »

Jeżeli zależy Ci na dobrej drukarce etykiet to powinieneś sprawdzić urządzenia, które znajdują się w ofercie strony https://www.aska.com.pl/index.php/start ... zebra.html. Posiadają naprawdę spory wybór profesjonalnych urządzeń, które są dostępne w niskich cenach - myślę, że znajdziesz coś interesującego.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: drukarka etykiet

Post autor: menni »

Mnie również interesują drukarki etykiet kolorowych i będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Interesuje mnie model, który starczy na lata. Co polecacie?


ODPOWIEDZ