odzież robocza gdzie dostanę?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Kswerk »

Na pewno masz dostępne je tutaj jatexbhp/com/ Te artykuły bhp tychy kupuje regularnie więc wiem że ten sklep jest wart polecenia :)

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: leia72 »

Myślę, że największy wybór tego typu rzeczy jest w sklepach internetowych. Widziałam, że tutaj jest sporo takich artykułów bhpnawigator/com/pl/ . Można u nich kupić m.in. kombinezony, obuwie, gogle czy maski chroniące drogi oddechowe. Mają też inny sprzęt, np. do pracy na wysokościach. Wybór jest bardzo duży, a jakość dobra, więc warto ich sprawdzić.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: sofia11 »

Zobacz sobie tutaj pro-materials/pl/ Jestem pewna, że bez problemu wybierzesz odzież roboczą do swojej firmy. W ofercie znajdziesz również obuwie, nakolanniki oraz narzędzia. Jakość jest super.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Alexia »

Bardzo fajny wybór odzieży BHP można znaleźć w asortymencie tego sklepu narzedzia-krab/pl/ . Są w nim ciepłe kurtki, bluzy robocze, spodnie, zatyczki, nauszniki oraz buty. Warto przejrzeć ich ofertę bo często robią na nią specjalne promocje cenowe.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: lewandowska »

Zależy o jaką odzież roboczą chodzi. Ja pracuję w przychodni i interesują mnie ubrania medyczne, które noszę w pracy. Niedawno znalazłam bardzo dobry sklep, w którym oferują czepki medyczne - apolonia/com/pl/odziez-medyczna/czepki-chirurgiczne/ i nie tylko. Oferta jest na tyle rozbudowana, że można znaleźć tam również fartuchy, bluzy, spodnie medyczne i nie tylko. Odzież jest bardzo dobrej jakości i może posłużyć bardzo długo.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Alexia »

Odzież roboczą można kupić w wielu różnych sklepach. Jednak najlepiej poradzić się w tej sprawie i zamówić jakąś sprawdzoną. Na przykład w tym sklepie narzedzia-krab/pl/ . Oferują w nim produkty najlepszej jakości i to w świetnych cenach. Poza tym można liczyć na profesjonalne doradztwo sprzedawcy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o odpowiedni sprzęt związany z bezpieczeństwem higieny i pracy, to odzież roboczą bezproblemowo dostaniesz pod tym adresem https://www.glovex.com.pl/ochrona-glowy . Słyszałem od znajomego, że posiadają naprawdę spory wachlarz ofertowy, więc powinieneś znaleźć coś dla siebie.

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Kamilla36 »

Zapewnienie swoim pracownikom odzieży roboczej jest podstawą. Warto zadbać o to, aby nie tylko spełniała swoją funkcję, ale była też wygodna. Tego właśnie można oczekiwać od odzieży ze strony: https://tarwis.pl/odziez-robocza . W dodatku jej wybór jest całkiem spory, więc na pewno warto mieć na nią namiary ;)


ODPOWIEDZ