odzież robocza gdzie dostanę?

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: wodzirej »

Mój mąż wkrótce rozpoczyna nową pracę i dlatego potrzebuje na początek ubrania dostosowanego do jego pracy. Z racji, iż nie mamy czasu na bieganie p sklepach i szukania takiego ubrania postanowiliśmy poszukać w internecie. I tak znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę tego sklepu bhp-gabi/pl/k1,odziez-robocza.html gdzie mają bardzo duży i dobry wybór w odzieży roboczej i nawet cenowo wychodzi to taniej niż w takim zwykłym sklepie

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Tati17 »

Ostatnio w necie napatoczyłam się na informacje w tym temacie na blogu - raj-stopy/com/pl .To bardzo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne super wpisy.

Awatar użytkownika
Zygmunt
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:07 am
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Zygmunt »

Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu. Macie jakieś propozycje?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Android »

Jeśli dbasz o BHP w swojej firmie oraz chcesz mieć najlepsze usługi z tego zakresu to polecam firebhpsecurity/pl/ Przeszkolą ludzi z zakresu BHP, PPOŻ czy też wykonają usługi przeglądu gaśnic lub sporządzą plan ewakuacji. Z nimi masz pewność że ludzie zostaną należycie przeszkoleni a firma będzie miała sprzęt z aktualnymi badaniami.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: irenka »

Uważam, że teraz nie ma problemu ze znalezieniem sklepu z odzieżą roboczą, ale warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość wykonania ubrań. Jeśli mają wytrzymać każde warunki pracy, to warto poszukać sprawdzonych ofert. Ja znalazłam Sklep Beta24/pl beta24/pl/promocja-q4.html?cat=1629 . Dostępne są tam ubrania i narzędzia. Ceny są przystępne.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Luna077 »

Zarowno odzież roboczą jak i akcesoria ochronne można znaleźć tutaj. Ważne, żeby zawsze wybierać artykuły najwyższej jakości, które będą odpowiednio wytrzymałe i solidnie wykonane. A bezpieczeństwo w czasie pracy jest rzeczą kluczową i zarówno pracodawca jak i pracownik powinni o to zadbać.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: lewandowska »

Zależy jakiej odzieży roboczej potrzebujesz bo wiadomo, że to wszystko zależy od stanowiska pracy. Ja pracuję w przychodni, więc dla mnie musi być to odzież medyczna :) Jest wiele sklepów internetowych, w których znajdziesz taką odzież, wystarczy tylko wpisać w Google co Cię interesuje, zresztą powyżej też jest kilka ciekawych propozycji ;)

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: Android »

Jak interesują Cię wszelkie artykuły BHP to z całą pewnością powinnaś zainteresować się stroną jaką jest glovex/com/pl/ Znajdziesz tutaj bardzo ciekawe produkty BHP które poprawią bezpieczeństwo twoich pracowników. Wszystko to w atrakcyjnych cenach i z wysyłką online a jak ci jeszcze mało to masz na ich blogu darmowe porady z BHP.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli pracujecie w służbach mundurowych np. Straży Pożarnej to wiecie, że wygodny strój to podstawa do bezpiecznego wykonywania pracy. Zajrzyjcie na stronę florian.sklep/pl/umundurowanie-ubrania-koszarowe-c-1_5.html gdzie znajdziecie szeroki wybór ubrań w różnych rozmiarach. Sklep stawia na jakość materiału, aby wszystko było wygodne i sprawdzało się w różnych warunkach.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: odzież robocza gdzie dostanę?

Post autor: zdrowaja »

W sieci jest na pewno sporo tego rodzaju sklepów, ale jeśli szukacie czegoś odpowiedniego, to zapytajcie specjalistów, na pewno Wam pomogą. Ja na przykład będę zerkać na kratki pęczniejące , bo wiem, że to sposób na ochronę mienia przed pożarem. A na tym mi zależy, bo z tym to naprawdę różnie bywa. Mam nadzieję, że Wam również uda się odpowiednio wyposażyć firmę.


ODPOWIEDZ