Studia

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Studia

Post autor: menni »

Ja się zastanawiam czy studia osteopatyczne będą dobrym wyborem.. wiem na pewno, że chcę się związać z branżą medyczną, ale jeszcze nie jestem pewna co do wyboru kierunku. Czy ktoś z was może studiował osteopatię i mógł by się podzielić opiniami?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Studia

Post autor: zuzia852 »

Wybór studiów to super ważna rzecz, więc się do niej przyłóż. Mnie najbardziej zainteresowała oferta: vizja/pl/studia-wyzsze/finanse-i-rachunkowosc,wk5.html i jestem pewna, że w ofercie uczelni znajdziesz coś dla siebie. Wybór jest szeroki, a poziom nauczania dobry, więc na pewno odpowiednio przygotują tutaj Ciebie do zawodu.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Studia

Post autor: Iskra »

Jeżeli zależy Ci na studiowaniu ekonomii, to rozważ studia na uczelni https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandydata.html. Uczelnia posiada doświadczone grono nauczycieli, którzy w kreatywny sposób przekażą Ci swoją wiedzę. Studiuję już tutaj piąty semestr i przyznam, że jestem zachwycony!

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Studia

Post autor: chorobo »

Wiem, że jako studenci macie wydłużone wakacje, ale jeśli szukalibyście książek oraz podręczników w dobrych cenach, to polecam wam ten link: taniaksiazka/pl/oblicza-epok-2-1-jezyk-polski-podrecznik-klasa-2-czesc-1-liceum-i-technikum-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-p-1405862.html . Moim zdaniem nie ma lepszej księgarni, a już na pewno żadna z nich nie ma lepszych cen. Moim zdaniem, w tej księgarni online zrobicie zakupy najtaniej.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Studia

Post autor: bubaa »

a może ktoś z Was rozważa opcję pójścia na studia medyczne ? jeśli interesują Was kierunki takie jak fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo czy optometria to warto zerknąć na ofertę Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Wysoki poziom, doświadczeni wykładowcy, duży nacisk kładziony na zajęcia praktyczne i ćwiczenia.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Studia

Post autor: Android »

Jak szukasz studiów dla siebie to stawiaj na kierunki ekonomiczne bo te dają gwarancję zatrudnienia i dobrych zarobków. Moi znajomi studiują tutaj studiuj.uek.krakow/pl/ i ja też zamierzam tam się zapisać. Nie dość że mam przyszłościowy kierunek to jeszcze studiuję w pięknym mieście Kraków.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Studia

Post autor: minella »

Widziałam Naklejki kolekcjonerskie studenckie i zastanawiam się czy jest tu ktoś na forum kto takie rzeczy kolekcjonuje? Myślałam żeby coś takiego sobie zamówić bo to tez świetna pamiątka mieć taki hologram z uczelni

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Studia

Post autor: lunka »

To jakie studia w koncu polecacie?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Studia

Post autor: treska »

Moim zdaniem bardzo ciekawie wygląda organizacja roku akademickiego na https://www.podyplomowka.edu.pl/organiz ... demickiego Poza tym, jest to bardzo dobry Instytut studiów podyplomowych, który cieszy się bardzo dobrą renomą. Zajęcia odbywają się w pełni zdalnie, co w obecnych czasach jest dużym udogodnieniem.


ODPOWIEDZ