Studia

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Studia

Post autor: chorobo »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie zakupić książki w dobrych cenach, to musicie sprawdzić ofertę tej księgarni: taniaksiazka/pl/sztuka-wyrazu-jezyk-polski-podrecznik-do-2-klasy-liceum-i-technikum-czesc-1-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-adam-regiewicz-p-1394159.html . Posiadają sporo ciekawych pozycji w bardzo dobrych cenach. Jest tam na pewno taniej niżeli u konkurencji, co przecież sami możecie zweryfikować :).

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Studia

Post autor: Niko_dem »

Zależy od zainteresowań. Ja wybrałem studia finanse i rachunkowość - wsei.edu/pl/dla-studentow/studiuj-rachunkowosc/informacje-o-kierunku/ :) Moim zdaniem wybór jest dobry bo od dawna wiedziałem, że w tym kierunku chcę iść. Największym plusem jest to, że mogę otrzymać certyfikat Specjalisty ds. kadr i płac lub Samodzielnego księgowego i zacząć karierę zawodową już po drugim roku studiów, a o to właśnie mi chodzi :)

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Studia

Post autor: goskaa54 »

Jak wybierasz się na studia to szykuj się na wydatki bo podręczniki swoje kosztują a niemało wydasz też na pomoce dydaktyczne. Na pewno oferta księgarni internetowej gdzie ja akurat robiłam wyprawkę szkolną gandalf/com/pl/papiernicze-biurowe/wyprawka/ sprawdzi się idealnie. Nie tylko chodzi o ceny ale ogromy wybór pozycji w tym tych z specjalistycznej dziedziny. Jakiekolwiek studia nie podejmiesz tam znajdziesz potrzebne pomoce naukowe.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Studia

Post autor: pariss »

Studia medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej to dobry kierunek :) mają tu takie kierunki jak pielęgniarstwo, połoznictwo, fizjoterapia. niebawem ma też ruszyć psychologia i optometria.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Studia

Post autor: Iskra »

A może jakieś konkretne studia magisterskie? Coś w tym zakresie na pewno znajdziesz dla siebie tutaj https://wwszip.pl/jednolite-studia-magi ... noszkolna/ . Mają tam ogromny wybór, dzięki czemu każdemu są w stanie przypasować odpowiednimi kierunkami. Warto prześledzić całą ich ofertę. Jest w czym wybierać.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Studia

Post autor: malinka »

Natomiast jakbyście chcieli obrać jakiś kierunek medyczny, to możecie też nawet zajrzeć sobie do artykułu zdronet/pl/czym-zajmuje-sie-osteopata,2831,news.html . Tam dowiecie się wszystkiego o pracy, jako osteopata. Może okaże się, że właśnie coś takiego jest idealnego dla was....

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Studia

Post autor: zuzia852 »

Mamy tyle różnych ciekawych kierunków i uczelni, które można ukończyć ze świetnymi wynikami. Mój syn interesuje się takim kierunkiem, jak finanse i rachunkowość na vizja/pl/ . Z takim zawodem chce łączyć swoją przyszłość, więc ja jak najbardziej jestem za, jeśli taki kierunek sprawia mu radość.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Studia

Post autor: lunka »

Ja natomiast jestem ciekawa, czy ktoś z was studiował na cb.szczecin/pl w Szczecinie? Znalazłam tutaj kierunek, który mnie mocno zainteresował i chętnie poznam wasze opinie na temat tej uczelni. Dajcie znać jakie macie doświadczenia, czy warto i jak wam się podobało :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Studia

Post autor: Mella »

Wiele zależy oczywiście od zainteresowań i jednocześnie tego jaki kierunek chcielibyście w tym zakresie obrać. Jeżeli chodzi o te kierunki medyczne jak fizoterapia, pielęgniarstwo, czy położnictwo to tutaj warto sprawdzić to co ofertuje Mazowiecka Uczelnia Medyczna mum.edu/pl/ ponieważ mają naprawdę sporo ciekawych możliwości zarówno zrobienia pełnych studiów, jak i pierwszego stopnia. Mam nadzieję, że również podejmiecie dobrą decyzję dla siebie bo najgorsze jest to kiedy w pracy się po prostu męczymy.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Studia

Post autor: PatrycjaOneal »

Jestem tego samego zdania.


ODPOWIEDZ