inwestycje

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: inwestycje

Post autor: chorobo »

Wiecie co, jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, w wolnej chwili przejrzyj sobie ofertę tego biura nieruchomości cn-kaczmarek/pl/ Pamiętam, że mój kolega korzystał z nich pomocy i był bardzo zadowolony ze współpracy. Myślę, że warto sobie do nich zajrzeć, żeby przejrzeć ich liczne propozycje. Myślę, że nie będziecie żałować.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: inwestycje

Post autor: patrycja7 »

Ja znam bardzo dobrego dewelopera z Lublina. W swojej ofercie ma między innymi inteligentny dom lublin: kameralnyslawin/pl/smart-home/ . Na ich stronie zapoznasz się z całą ofertą.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: inwestycje

Post autor: zdrowaja »

Ja myślę o poważnej inwestycji, czyli o kredycie finansowym na zakup domu. Nawet sporo o tym czytam tu biurokredytowe.warszawa/pl/aktualnosci/kredyt-hipoteczny-ze-stalym-oprocentowaniem/ , czy na podobnych stronach. Waham się, czy lepsze jest stałe oprocentowanie, czy zmienne. W sumie ze zmiennym może być gorzej, bo ostatnio wszystko tylko DROŻEJE.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: inwestycje

Post autor: kygo »

Polecam także rzucić okiem na nowe domy lublin: galadom/pl/ . Moim zdaniem zakup takiego mieszkania to całkiem dobry wybór. Poza tym jest to nieruchomość prosto od dewelopera.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: inwestycje

Post autor: kasiunia »

Dobre inwestycje to takie ,które przynoszą realny zysk. Większość z nas zna bankowe instrumenty finansowe takie jak lokata bankowa. W obecnych czasach nie jest to najlepszy przykład na zarabianie z uwagi na to ,że oprocentowanie lokat bankowych jest znacząco poniżej inflacji. Najlepiej poszukać innego instrumentu, który zapewni nam zysk adekwatny do naszych oczekiwań. Proponuję zapoznać się z akcjami spółek Nowa Europa .To możliwość osiągnięcia dużego zysku, ale i duże ryzyko inwestycyjne a horyzont inwestycyjny to 5 lat.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: inwestycje

Post autor: Android »

Jak chcesz inwestować w nieruchomości to rób to z głową a jeszcze lepiej pod opieką sprawdzonej agencji. Skorzystaj z tej wyszukiwarki neodom/pl/ która ma oferty z Krakowa, Kielc, Warszawy czy Wrocławia a na pewno coś znajdziesz. Resztę pomoże ci ogarnąć dedykowany agent który zna się na swojej pracy.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: inwestycje

Post autor: kasiunia »

Osobiście uważam, że w tym temacie jak najbardziej warto jest rozważyć takie rozwiązanie jak inwestycje w złoto. Ostatnio złoto sporo zyskało na wartości i jeszcze w większym stopniu jest bardzo dobrą lokatą oszczędności moim zdaniem .Rozwiązań oczywiście jest wiele - jak wiele jest instrumentów finansowych. Zanim jednak zaczniemy inwestować zapoznajmy się z podstawowymi pojęciami z tego zakresu. Czy wiecie co to jest fundusz akcyjny ? - warto zajrzeć do słownika inwestora.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: inwestycje

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli prowadzicie własną firmę to z pewnością warto inwestować w jej rozwój. Prowadząc halę produkcyjną bądź magazyn bardzo przydatny może okazać się wózek widłowy spalinowy. Spalinowy silnik pozwala na unoszenie ładunków o wadze nawet do 8 ton, podnoszenie na wysokość do 6 metrów oraz wydajną pracę w trybie wielozmianowym. To spora inwestycja, więc warto się nad nią zastanowić, a z pewnością nie pożałujecie.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: inwestycje

Post autor: zezowaty »

Rożne są formy inwestowania np w kupno mieszkania, domu. A może warto też poznać inne formy. Zobaczcie tu pogorzelski/pl/inwestycje/ To biuro nieruchomości podpowiada na czym polega inwestowanie np w aparthotel. Ja mam zamiar sie skontaktować z tym biurem, poznać szczegóły. I jeśli się zdecyduję to będę liczyć na ich doradztwo.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: inwestycje

Post autor: chorobo »

;)


ODPOWIEDZ