inwestycje

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: inwestycje

Post autor: chorobo »

Jak już rozmawiamy o inwestycjach, to powiem wam, że mnie ostatnio zainteresowały przetargi elektryczne. Czytałam na stronie tego bloga investbridge/pl/jak-dzialaja-przetargi-elektryczne/ bardzo ciekawy artykuł na ten temat i muszę przyznać, że sporo się z niego dowiedziałam. Jeżeli interesuje was taka tematyka, to koniecznie tam zajrzyjcie

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: inwestycje

Post autor: Kswerk »

Dywersyfikacja kapitału to bardzo wazna rzecz i widze ze coraz wiecej osob ma tego swiadomosc. Brawo!. Ja w tym roku rozwazam oferte novafinances/pl/ bo mają ogromne doświadczenie i inwestowanie w ich projekty to rozsądna decyzja

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: inwestycje

Post autor: zdrowaja »

Wspólne inwestowanie w nieruchomości jest dziś coraz częściej wybieraną opcją inwestorską. Wiadomo przecież, że na posiadłościach i lokalach usługowych ogólnie trudno jest coś stracić, o ile nie wpakujemy się w jakieś budynki sypiące się. No i jeśli nie da się stracić, a nie mamy tyle, by cały lokal samemu kupić, to od tego właśnie są takie wspólne zbiórki. Mnie to mocno zainteresowało, a Was?

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: inwestycje

Post autor: gitarka »

Moim zdaniem inwestycja w nieruchomość to zawsze dobry pomysł. Warto wziąć taką inwestycję pod uwagę. Ciekawe propozycje jeśli chodzi o mieszkania ma ten deweloper: immobilia/com/pl/ . Polecam zapoznać się z ofertą.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: inwestycje

Post autor: kasiunia »

Inwestycję można prowadzić w różny sposób ,jednak jej rozpoczęcie powinno być poprzedzone dobrym przygotowaniem i badaniami. Mam tutaj na myśli oczywiście inwestycję rozumianą jako prowadzenie firmy. Rozpoczęcie działalności biznesowej powinno być poprzedzone także działaniami marketingowymi. Strategia marketingowa - jest właśnie tym z czym powinniśmy się zmierzyć i co powinniśmy sobie uświadomić na początku działalności firmy.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: inwestycje

Post autor: violet »

W zasadzie to ja się zastanawiam nad tym co zrobić. Jednak inwestowanie nie jest wcale takie łatwe i proste. Nie znam się na tym za dobrze, a już fundusze akcyjne to dla mnie czarna magia. Może się bardziej na tym znacie? Proszę pomocy.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: inwestycje

Post autor: silence »

Przez kilkanaście lat pracy uzbierałam sobie sporo pieniędzy i myślę czy zainwestowanie ich w mieszkania w Łodzi będzie dobrym wyborem. Na portalu tabelaofert/pl/mieszkania-na-sprzedaz/lodz spodobały mi się dwie kawalerki i w przyszłym tygodniu będę je oglądać. Uważam, że taką inwestycją zapewnię sobie stały pasywny dochód.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: inwestycje

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że dobrą inwestycją będzie fotowoltaika zarówno w domu jak i w firmie. Na stronie universun/pl/fotowoltaika-kedzierzyn-kozle/ możecie dowiedzieć się więcej i zyskać szersze pole widzenia na temat. Co ważne wysoka sprawność instalacji fotowoltaicznej, w zależności od paneli sięgać może nawet 40 lat, więc to naprawdę spory okres czasu. Będziecie zadowoleni z oszczędności.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: inwestycje

Post autor: kasiunia »

Każdy z nas inaczej rozumie inwestowanie. Bez względu na to jak to pojęcie będziemy rozumieć chodzi o działania , które na celu mieć będą pomnażanie środków finansowych. Najprostszą formą jest przechowywanie pieniędzy na lokacie bankowej tyle tylko ,że oprocentowanie tych lokat jest zbyt niskie więc nasze środki tak na prawdę tracą na wartości. Weźmy pod uwagę inne sposoby inwestowania - na przykład Fundusz Generali korona dochodowy .Zanim jednak przystąpicie do inwestowania zachęcam do zapoznania się z tematem - będzie łatwiej i bezpieczniej.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: inwestycje

Post autor: goskaa54 »

Myślę że warto rozważyć zakup domku mobilnego wysokiej jakości jak ten ecomobilehome/pl/kontakt/ i umiejscowić go w turystycznej okolicy na wynajem. Na pewno znajdziesz klientów a w razie jak okolica się nie sprawdzi to przeniesiesz się w inne miejsce. Takie domek to idealna inwestycja bo zarobisz ale i sam skorzystasz.


ODPOWIEDZ