inwestycje

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: inwestycje

Post autor: Pigwa »

Nie myśleliście o tym, aby zainwestować w kryptowaluty? To bardzo łatwy sposób, aby zarobić dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu. Bezpieczne inwestowanie umożliwiają specjalne platformy do handlu walutami wirtualną. Zerknijcie tu gieldykryptowalut/pl/xm-opinie/ , to jedna z takich platform, która umożliwia zarabianie pieniędzy.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: inwestycje

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli posiadacie magazyn to myślę, że świetną inwestycją będzie podnośnik koszowy elektryczny , który pozwoli wam na swobodną pracę. Najbardziej zaawansowane podnośniki koszowe dysponują wysokością unoszenia nawet do 20 metrów i dają wiele możliwości pracy na wysokościach. Zazwyczaj platforma jest przystosowana do unoszenia 1 do 3. pracowników wraz z narzędziami czy innymi lekkimi materiałami.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: inwestycje

Post autor: zezowaty »

Ja postnowiłem zainwestować w własny warsztat samochodowy. Ponieważ będę potrzebował min kasy fiskalnej. Trafiłem do dobrze zaopatrzonego sklepu. A w nim na taką ofertę tu sklep.kaspol/pl/category/motoryzacja-kasa-fiskalna-dla-mechanika Są tu kasy fiskalne dla mechanika i to w dobrej cenie. Wbrew pozorom wybór nie jest prosty.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: inwestycje

Post autor: Bonia »

Obecnie średnie oprocentowanie lokat bankowych wynosi 0,1% w skali roku. Oznacza to, że realnie zamiast zyskiwać niski, ale stały procent - tracimy pieniądze. Dlatego też coraz więcej osób zastanawia się nad alternatywnymi formami oszczędzania. generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/jak-oszczedzac-gdy-oprocentowanie-lokat-wynosi-0

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: inwestycje

Post autor: Bonia »

Obecnie średnie oprocentowanie lokat bankowych wynosi 0,1% w skali roku. Oznacza to, że realnie zamiast zyskiwać niski, ale stały procent - tracimy pieniądze. Dlatego też coraz więcej osób zastanawia się nad alternatywnymi formami oszczędzania. generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/jak-oszczedzac-gdy-oprocentowanie-lokat-wynosi-0

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: inwestycje

Post autor: chorobo »

jeżeli jesteście zainteresowani przetargami, to z tego co wiem, na stronie tego bloga aktualneprzetargi/pl/wszystko-o-przetargach-it/ można znaleźć naprawdę sporo przydatnych informacji na ten temat. Koniecznie sobie tam zerknijcie, a myślę że nie będziecie rozczarowani.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: inwestycje

Post autor: irenka »

Wiadomo jak teraz wygląda temat finansów. Inwestycje mogą różnie się skończyć. Więc warto szukać podpowiedzi, by inwestować tak, aby nie tracić. Mag Magnus może wam pomóc. Doradza w takich tematach, a jego klienci pomnażają zyski i wiedzą jak inwestować pieniądze. Tutaj jasnowidz.net/ macie namiar na niego. 99% skuteczności porad.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: inwestycje

Post autor: Android »

Jak szukasz ciekawych inwestycji to zainteresuj się ofertą firmy slawbud/pl/zakonczone-inwestycje/ Jest to jeden z większych deweloperów który ma w ofercie ciekawe propozycje w dobrych miejscach w stolicy. Na pewno dostaniesz fajne lokale mieszkalne lub użytkowe.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: inwestycje

Post autor: lustrzanka »

Obecnie nie mam do tego głowy, więc jedyne inwestowanie to ppk. W końcu dokłada mi się tu tez pracodawca, a dzięki temu na emeryturze sumarycznie będę mogła mieć do dyspozycji sensowne finanse. Zresztą całość podglądam na stronie mojeppk/pl/ co już teraz zapowiada się obiecująco.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: inwestycje

Post autor: kasiunia »

Sposobów na pomnażanie swoich oszczędności jest wiele ,zakładając określony poziom ryzyka inwestycyjnego jaki jesteśmy w stanie zaakceptować wybieramy konkretny instrument finansowy, który mamy nadzieję przyniesie nam określony poziom zysku. Musimy pamiętać ,że inwestowanie kapitału zawsze wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym , które ponosimy. Ryzyko te jest różne w zależności od instrumentu finansowego z którego korzystamy.


ODPOWIEDZ